Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem magamat elveszve...

Csak én érzem magamat elveszve ebben a világban?

Figyelt kérdés
Túl sok az információ
2019. máj. 6. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szűrd ki a lényeget.
2019. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az infóhalmazt én ignorálom, ezért is vagyok totál lemaradva, hogy most milyen Iphone és tsi. a menők, mert nem érdekel. Ugyanakkor nem vagyok felvértezve ezzel az erőszakosabb hozzáállásra vonatkozóan sem, mert totál más a mentalitásom. Szóval igen, én is el vagyok veszve.
2019. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy rengeteg az információ. De ezért kell megtanulni szelektálni, illetve eleve nem szükséges minden információt magadhoz engedni.
2019. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak te
2019. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindet magadévá tenned? Koncentrálj arra ami előrevisz és érdekel. Egyik ismerősöm is olyan híreket olvas ami felidegesíti, pedig nem érdekli de azért kiakad milyen hülyék az emberek.
2019. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!