Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is észre vettétek, hogy a...

Ti is észre vettétek, hogy a mostani fiatal srácok, lányok között sokan, , elcigányosodtak"?

Figyelt kérdés

Főleg az olyan 16-17 éves korosztályra gondolok. Na nem mintha én olyan idős lennék 22 évesen, de észre vettem, hogy a mostani gyerekek között van egy ilyen réteg, ami nálunk még nemigazán volt.


Pl: Nemrég láttam egy 15-16 év körüli szőke, fehérbőrű lányt aki ordította az utcán ,,hogy száradna ki a szíved te kutya". Nos ez egy tipikus cigány átkozódás, de a csajba ránézésre egy deka indo-magyar sem volt.

Láttam egy hasonló korú, jól öltözött srácokból álló társaságot, na ők hangosan hallgatták a kis Grofót és minden második szavuk valami lovári jövevényszó volt. Ha nem láttam volna őket simán azt hiszem, hogy romák.

Ezek csak példák, de több ilyet látok a saját környékemen. Nem mondom, hogy mindenki ilyen lenne, tudom, hogy ezek csak egy hangos és feltűnő kisebbség.


De vajon mitől lettek ilyenek? Ha eddig nem volt divat a tezsvírek majmolása, most mitől lett az?



2019. máj. 6. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert vicces. Nézz szét pár magyar mémoldalon.
2019. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Instán csomó ilyen mémet látok igen, gondolom ez is hozzájárul a dologhoz.
2019. máj. 6. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Eddig is divat volt.
2019. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem majd kinövik olyan 20 éves kor körül. Ismerek olyan jelenleg 25 éves csajt aki régebben kb. úgy beszélt mint az általad említett lány. Na most meg egy tök szofisztikált, csendes, intelligens nő.


Az instagram mémeken túl van egy másik jelenség is. A fehérbőrű, nem cigány lakosság száma csökken ilyen-olyan okok miatt, amibe most inkább nem mennék bele. Ellentétben a cigányok száma gombaszerűen nő, a 2000 után születettek között már igen magas az arányuk. Na most ennek a demográfiai folyamatnak az egyik hatását látjuk szerintem. Szinte minden kölyöknek(akik nem elit iskolákba járnak) vannak cigány iskolatársai. Az iskolában pedig a gyerekek hatnak egymásra. A helyüket kereső kamaszok szemében előbb-utóbb elkezd vonzóvá vállni a cigány ,,kultúra" és életérzés. Látják rajtuk laza, léha életet élnek, ha valami balhé van rögtön ugranak nem hagyják cserben a társaikat. A könnyen befolyásolható gyerekeknek úgy tűnik, hogy ez az élet a non plus ultra. De aztán rájönnek(már aki), hogy ez rohadt módon nem az.

2019. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Erről pont egy cigány ismerősöm beszélt. Ő pl kulturált és normális családból származik, de ő is mesélte csodálkozva, hogy vannak teljesen "fehér" ismerősei, tinik, akik "lecigányosodtak" és minél alpáribb cigány nótákat hallgatnak stb .


ez kb jól ábrázolja


[link]

2019. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj hogy rengeteg cigány van, ezek meg eltanulják tőlük mert pont annyi eszük van mint a cigányoknak. Én őket is cigánynak tartom, nekem ez a jelző már nem a fajra vagy a színre utal, hanem a viselkedésre. Sajnos.
2019. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezeket hivtak 10 eve szokeciganyoknak
2019. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen fehér vagyok, egy család tagom sem cigány, én olyan suliba járok ahol sok a cigány,így én ebben a közegben mozgok leginkább, ezért ragadnak rám olyan szavak amiket ők használnak, van amikor olyat mondok a család tagjaimnak amit a cigányok szoktak, rám is szoktak szólni, néha csak úgy jön, nyilván nem kéne így beszélnem de ha ezt hallom és meg ragad akkor van hogy így szólok vissza.

Valahol ez divatnak számít,ezért beszélnek így.

Ismerek olyanokat akikről nem is hinnéd hogy cigány pedig azok csak hó fehér bőrűek és jól öltözöttek,én is csodálkoztam amikor így beszéltek aztán derült ki ahogy ők mondják nekem fehér cigányok, szóval már nem lehet tudni hogy ki az és ki nem az?

21F

2019. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Dikk, hogy vinné el a devla őket.
2019. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Mert menőnek hiszik magukat...

Sok osztálytársam is vagy "cigányos" vagy "hippis" vagy egyszerre a kettő... (-_-)

2019. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!