Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megcselekedjem vagy ne (ez...

Megcselekedjem vagy ne (ez itt a kérdés. )?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban. Az én családom eléggé jó közeli baráti kapcsolatban van egy másik családdal. Édesapám és a másik családfő gyerekkori barátok. Rengeteget szoktunk egymásnak segíteni. Van hogy én is elmegyek maszekolni vele ha úgy van. Lényeg hogy bármikor számíthat az egyik család a másikra. (Habár nem vagyunk rokonok). Szemet vetettem a lányukra 19 éves. Az én szememnek csinos. Ambíciózus kitartó jó tanuló kedves odafigyelő.

Lényeg a lényeg én szeretnék vele összejönni. Viszont nem a 2 család kárára. Azt nem tudom hogy én bejövök-e neki. Néha beszélünk ha meglátogatom őket. Ennek ellenére nem sokat. Pl hogy vagy és társai. Ő is kérdez felőlem, de gondolom csak udvariasságból vagy "csak az apja barátja vagyok és azért kérdez". Nem szeretném a 2 család kapcsolatát megrontani semmilyen szempontból.

Valaki bepróbálkozna, igyekezne ilyen helyzetben? Nem szeretném azt elérni hogy ha nem jön össze a dolog és kitudódik, hogy a kapcsolat megromoljon.


2019. máj. 6. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

ha igazi jo viszony van a ket csalad kozott, az csak meg egy ok, hogy ne menj el a lehetoseg elott csak ugy

deritsd ki, hogy mit gondol a lany

es legy turelmes, ha nem egyertelmu a visszautasitas, mert lehet, hogy csak meg sose gondolt bele

ha igazan joban van a ket csalad, nem ettol fog fuggni a tovabbi jo viszony

2019. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek csak keresd a társaságát és beszélges vele, ha alkalom adódik. Meglátod, hogy jól érzitek-e magatokat együtt. Egyelőre talán még ne hívd konkrétan igazi randira. Barátkozzatok. Aztán ha kialakul valami, akkor jó, de ha nem, akkor sem lesz ciki, hiszen nem történt semmi.

Kérhetnél tőle tanácsot olyasmiben, amihez ért esetleg. Lényeg, hogy keress ürügyet arra, hogy a társaságában lehess.

2019. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön összejönni :-) Hívd el sétálni, beszélgessetek többet. Mi szoktunk barátokkal kiránulni a Börzsönyben, hegyekben, ilyesmire is lehet hívni, ott is jól lehet beszélgetni. Nem csak a párok beszélgethetnek ám :-) Az az ideális, ha először megismeritek egymást, és utána lesztek egy pár, ha úgy látjátok. Vagy kiderül a lánynak is, hogy jó társaság vagy, vagy nem (vagy esetleg neked derül ki, hogy bár csinos lány, amúgy húgyagyú).
2019. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 3.válaszoló. igaza van nyilván nem csak a párok mehetnek el sétálni, beszélgetni együtt lenni. Én úgy gondolom hogy

ő elég érett ahhoz hogy levágja esetleg hogy "mi van" ez itt máshogy csapódnak le. Szerintem felütné a fejét az is úgymond hátulról a szülők felől az hogy "Na ugyan miért mennek el együtt valahova vagy sétálni". Nagyjából tudom mi után érdeklődik. Persze nem ugyanaz az érdeklődési körül.

Ez ilyen patthelyzet.

2019. máj. 6. 19:57
 5/9 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólóknak. Először tudd meg, hogy ő mit gondol rólad, hidd el ha bejössz neki lesznek apró jelek. Ajánlom, hogy keress rá a sikerre hangolva csatornára, lehet, hogy segíthet.Sok videó van fent hasonló témában. :D
2019. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem felütné a fejét az is úgymond hátulról a szülők felől az hogy "Na ugyan miért mennek el együtt valahova vagy sétálni"."

Ez így is úgy is meg fog történni, függetlenül attól, hogy kivel kezdesz majd ismerkedni. A szülők már csak ilyenek. Ez a dolguk. ;-)

2019. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először csak közelíts felé, ne rögtön tudasd vele a szándékaidat. Nézd meg, ha kissé szorosabbá próbálod tenni a viszonyotokat, azt hogy veszi. Viszonozza azzal., hogy Ő is közeledik feléd vagy inkább távolságtartóbbá válik, esetleg semmit sem változik.


Ha látod, hogy lényegében ő is közelít meg Te is, a viszonyotok idővel úgyis szorosabbá kovácsolódik majd kapcsolattá érik.


Ha azt látod, hogy távolságtartó vagy csak haverként tekint Rád, akkor pedig hagyod az egészet.

2019. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy..??? Remelem nem tul oreg hozza.

Extra bomba tuti sexy no es okos is? Akkor befuto kategoria?

Ne randira hivd eloszor, probald kideriteni h erdeklodik e feled beszelj vele setaljatok vagy a rosseb tudja. :D Randi elott NE vigyel ajandekot! De randin oke. Probalom atgondolni mi vokt gaz korabbi randijaimon.. Hat ne beszelj neki a problemaidrol !!! Csak arrol h mit szeretsz az eletben de ne fenyezd magad annyira tul h atcsussz a szomszed utcaba. Jo? Sok sikert :D


23N tudom jo a humorerzekem

2019. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szerintem nem vagyok túlkoros hozzá. 24 vagyok :)
2019. máj. 8. 15:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!