Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes egyedül 1...

Mennyire veszélyes egyedül 1 nyári fesztivál?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és nyáron 1 napra szeretnék menni fesztiválozni (délután megyek este vagyis hajnalban meg jövök). Senki se szeretne jönni velem, mert rock fesztiválról van szó és nem ismerek olyat aki szeretné a rockot.

Viszont abból kifolyólag hogy fesztivál sok lesz gondolom a részeg alak és mivel lány vagyok, elég vékony és egyedül is megyek valószínűleg szerintetek sokan próbálnak majd bántani meg hasonlók? Sose voltam még ilyen helyen. Kihagyni semmiképp se akarom mert a kedvenc zenekarom lép fel és nem akarok úgy meghalni, hogy nem látok egy koncertet tőlük xd


2019. máj. 7. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

2 éve a Volt-on egyedül voltam. Egy teljes hétre. Még élek. :D (Bár én nem 18 voltam, hanem 28 akkor, de a nem stimmel.)


Biztos lesz, aki akar majd nyomulni, de biztos lesznek ezek közt normálisabb alakok is. Pl engem is betaláltak, és srác totál be volt nyomva, de több órán keresztül nagyon jót beszélgettünk.

Határozottnak kell lenni és úgy elküldeni a nem szimpi nyomulókat a búsba, ha meg nagyon nem akar tágítani, ne félj jelenetet rendezni - majd mások meg a nyomuló arcát rendezik le.


Észnél kell azért lenni, sose igyál többet, mint amit még elbírsz maximum spiccesen (tehát józan ítélőképességed még akkor se idd el, ha jó bulinak néz ki) de szerintem nem gáz. Főleg nem egy rock. Ha meg baj van, telefon van nálad.

2019. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Melyik fesztiválról van szó? Ha nem probléma hogy 17 éves fiú vagyok 😂😂 akkor veled tartok
2019. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én több ilyenen voltam már, sok a biztonsági ember, a részeg bajkeverőket hamar kiemelik, de azt ajánlom idegen helyre semmiképpen se menj kísérő nélkül. Az lenne a legjobb, ha legalább harmadmagaddal tudnál menni.
2019. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg kérdés melyik fesztivál, itt is megvan az a szabály, hogy a nagyobbak esetében több a hülye is.
2019. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Annyira veszélyes, amennyire veszélyessé teszed. Ha teljesen bebszol és nem tudsz magadról, ráadásul az irataid is elhagyod, akkor eléggé. Ha vigyázol magadra, akkor nagyjából olyan, mintha leugranál a városodban lévő bármelyik koncertre.

Amúgy ha körbenézel az esemény face oldalán, lehet, hogy találsz olyanokat, akik a környékedről mennek és hozzájuk csapódhatsz. Azért egy fiú-lány vegyes baráti társaság valószínűleg nem fog bántani.

2019. máj. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha Rockmaratonra mész, akkor nincs miért aggódnod. Rengeteg nagyon jó arc emberrel fogsz találkozni és ha nem vagy introverált, akkor társaságod is hamar akad. Évekig jártam sokszor egyedül és mindig akadt kivel beszélgetni bulizni, sőt barátaim is lettek. A rocker közösség azért vigyáz egymásra, nem fognak se beginázni, se bántani.
2019. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem a rockmaratonra megyek, hanem az openroadra, az még nem is annyira nyári, júniusban van.

Igazából az a baj, hogy félek, hogy hülyének néznek ha csak úgy ráírok emberekre :s meg én sajna introvertált vagyok. Igazából úgy volt, hogy a bátyám eljön velem, de meggondolta magát és van 1 felesleges jegyem is...

2019. máj. 8. 12:07
 8/15 anonim ***** válasza:
A voltos vagyok. Mit is mondtál, mikor lesz? ;D
2019. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
június 8. :D
2019. máj. 8. 14:50
 10/15 anonim ***** válasza:
És? Kell egy gardedám? XD
2019. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!