Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan közölnétek a szerelm...

Ti hogyan közölnétek a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Titokban beadtam a jelentkezésem egy külföldi ösztöndíj programra. Csak európai országokat jelöltem meg, de végül az USA-t kaptam, amit elfogadtam. Ti hogyan közölnétek a párotokkal, ha a helyemben lennétek? Valószínűleg szakítanunk kell, ha csak nem várunk egymásra mindketten 1 évet.

Az ösztöndíj program hatalmas lehetőség számomra szakmailag, rendkívül meghatározó lesz, míg ha itthon maradnék, megrekednék egy szinten, amit nem akarok.


2019. máj. 7. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, az az 1 év nem sok ha tényleg egymással képzelitek el az életeteket
2019. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Függ a kortól. Ha 16-20 évesek vagytok, valószínűleg nem fogtok egymásra várni, hanem ki fogjátok magatokat élni, szórakozni fogtok kipróbálni másokat. Elvégre nem vele fogod leélni az életed.


Idősebbeknek azért ez az 1 év nem okoz akkora gondot.

2019. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 év nevetségesen kevés idő
2019. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21 és 24 évesek vagyunk.
2019. máj. 7. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Csak azt nem értem, miért kellett sunyiskodni, meg titokban beadni... Úgy lett volna fair, ha megbeszéled vele.


Én a srác helyében ezért szakítanék, és nem azért mert 1 évig távol leszel.

2019. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Második kommentelő vagyok: Na, akkor kibírnátok bőven. Mondd el neki, hogy számodra ez nagyon fontos, és véletlenül se higgye azt, hogy itt vége mindennek. Folyamatosan tartjátok a kapcsolatot, videóbeszélgettek. Egyébként tényleg jó dolog ez az ösztöndíj program, a párodnak meg kell értenie, hogy milyen fontos ez számodra és ezért kész vagy áldozatot hozni.
2019. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem muszáj szakítani!

Ha ugy érzed, hogy megtaláltad a tökéletes párt, akkor biztosan meg fogja várni, és támogatja mindenben. Nemtud év közben kimenni pár hétre?

2019. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nemaRendőrség ***** válasza:
Az nem opció, hogy megy veled?
2019. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Mivel titokban mondtad, tuti szakítás lesz a vége
2019. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha valóban szerelmes lennél nem tudtad volna már a jelentkezést sem eltitkolni, jó nagy g e c i vagy.


(Én bár csak 4 hetes pályázatot nyertem, de a legelső pillanattól tudta a párom, mégis el akart hagyni amiért el akartam menni)

2019. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!