Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Becsipogtam, lehet ebből baj?

Becsipogtam, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a C&A-ba, felpróbáltam pár ruhát, visszaraktam őket(pechemre nem voltak jók, a normális méretemben pedig nem volt egyik sem), majd kiséráltam az ajtón. Befele nem csipogtam be, viszont kifele igen, de már rég kint voltam amikor elkezdett csipogni, és nyilván nem fog az ember visszafordulni. Nem loptam semmit, mégis bűntudatom van. Miután hazaértem végignéztem mindenemet. A másik mákom az volt, hogy pont egy múlt héten vásárolt pulcsi volt rajtam, amiben szerencsémre benne volt a lopásgátló, amit ezek szerint nem tudtak rendesen lehúzni a kasszánál azzal a cuccal.


Lehet ebből valami problémám? Nem fognak "megkeresni"? Tudom, most elég paranoiásnak tűnök, de tényleg beparáztam......



2019. máj. 8. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"már rég kint voltam amikor elkezdett csipogni"

Nem te csipogtál be. Ha te lettél volna az a biztonsági kapuba lépéskor azonnal csipogott volna, nem csak miután elhagytad. Ezért sem jöttek utánad. Ha te csipogtál volna és elsétálsz, jött volna utánad a biztonsági őr.

2019. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Na milyen duma ez a "múlt héten vásárolt pulcsiról nem vették le a lopásgátlót a pénztárnál", ha nem fizettél érte akkor nem veszik le.
2019. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2:

Öngól! 😄

2019. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm a választ, a másodiknak meg annyit üzenek, hogy nem kellene mindig szkeptikusan hozzáállni a dolgokhoz. Én tudom hogy így volt, nem pont neked kellene bizonyítgatnom😘
2019. máj. 8. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már úgy, hogy x üzletben vásároltam valamit, átmentem egy másik üzletbe és bizony csipogtam. Az első butikban nem vették le a lopásgátlót és érdekes módon onnan kifelé nem csipogott. Mondjuk én visszamentem az előző üzletbe és leszedettem. Mivel nálam volt a blokkja, nyilvánvaló volt, hogy nem loptam.

Van viszont egy CCC-s szandálom, amiben mindenhol becsipogok és fogalmam sincs miért. Nem látok rajta semmit.

2019. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is ajártam így CCC-s cipővel, csak szerencsére még pont a vásárlás után, amikor kifele mentem, de visszamentem a kasszához és leszedettem.

Amúgy ha nem én csipogtam be, akkor mi lehetett az oka?

2019. máj. 8. 19:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Es amikor befele becsipog valaki?:)

A bershkaban a stradivariusos penztarcak csipognak be mindig.

2019. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy táskám kezdett el becsipogni mindenhol, egy-két évvel azután, hogy vettem. Egy ideig azt állították, hogy biztos a laptopom csipog, ami benne van, aztán kiderült, hogy a táska volt. Az egyik kasszás kiütötte és onnantól megint nem volt gond.
2019. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik ex elettarsambizi or volt par honapig. O mondta,h van taviranyitojuk. Es aki gyanus ,annal csipogtatjak vagy unalmukban is csipogtatjak,h legyen esemeny. :D


Szoval ezen ne aggodjatok! Egy nagy jatekreszese vagytok sokszor :)

2019. máj. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huhh köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Azért ez nem volt akkora szórakozás számomra, mint a bizt.őrnek, az biztos😅
2019. máj. 9. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!