Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek, hogy...

Történt már veletek, hogy kaptatok valamit az életben, amire nem számítottatok?

Figyelt kérdés

Pozitív és negatív is jöhet.

Nekem egy munkatársam,amikor reggel nem tudtam kávézni,vett kávét az automatából.

Kicsit meglepődtem,mert egy nagyon visszahúzódó nő az illető.Viszont nagyon jólesett.☺️


2019. máj. 10. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak negatívat. Egyre szarabbul látom ezt a világot. Nem volt még olyan az életembe amire azt mondanám,hogy jó volt.
2019. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Aranyeret. Menő nyaralás lett belőle.
2019. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy tábla limitált kiadású Milka csoki volt a táskámban, de senki nem vállalta hogy ő tette volna bele.

Néha kaptam váratlanul ajándékot, egyszer kaját is a menzán, csak főzeléket kértem de az egyik kedvenc kajámat kaptam hozzá ingyen.

2019. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Negatívat igen, többet: beszólások, lenézések, áskálódások, stb.

Pozitívat kaptam egyet, amit szinte egyből el is vesztettem... Na meg pár olyan embert, akik hatással voltak rám.

2019. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem egy szett dísztárcsát, és a dobozban,amiben kihozta a futár volt egy szépen díszített dobozban lévő shea szappan is :D
2019. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!