Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha nem barnulok le nyárra?

Gáz ha nem barnulok le nyárra?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok mint 1 hófehérke...nem szeretem, de nem bírok lebarnulni, már az enyhe tavaszi napban is kifeküdtem, de pecsenyére égtem, pedig 15-15 percet süttettem a hasam és a hátam.
2019. máj. 12. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ami nem megy, ne erőltessük. Mondta a süni és lemászott a drótkeféről. Ne kínozd magad, vannak olyanok(én is) akik sose lesznek barnák. Világít a seggünk a sötétbe, de carni rá. Jobb mint egy bőrrák.
2019. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés komoly? Miért lenne baj?

Én például imádom ha egy lánynak világos a bőre, mert ártatlanságot, érintetlenséget sugall. (Akkor is ha nincs úgy:DD)

De ha nagyon zavar, hogy nem barnulsz le nyárig, akkor menj el szoliba, bár szerintem bun csúnyára lehet szolizni magad, szóval csak mértékkel.

2019. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A megfelelési kényszer a gáz. "Mit fog szólni a falu, hogy nyáron hófehér vagyok, úristen" - ez a ciki.
2019. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A szoli meg valahogy nem fog meg, tavaly próbáltam 10x is voltam egymás után, de egy enyhe változás se történt (igen, rendszeresen heti 2-3x mentem)

Csak majd biztos azt hiszik, hogy a házból alig mozdulok ki a színem miatt

2019. máj. 12. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen csaj tetszik, aki ezen problemazik.
2019. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen a nyáron én sem akarok barnulni,nem hiszem,hogy ezért ki fognak nevetni.
2019. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annyit tudok még neked tanácsolni, hogy ne érdekeljen mások véleménye (Egyébként is sokszor csak magunknak beszéljük be a dolgot és a másik közel sem gondolt erre.)

A fiukat nem izgatja nagyon hogy vajon te milyen sűrűn jársz ki és ha rádnéznek, akkor nem ezen ok miatt hanem mert lány vagy.. és mert "de aranyos lány, milyen jól néz ki...) A másik, hogy (vegyünk engem) mikor latok egy lányt, akkor a bőrszíne fel sem tűnik, sőt egyáltalán nem érdekel. Az viszont már lehet érdekel, ha annyit szólózik vagy napozik hogy már taszítóan barna a bőre.

2019. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondom, a megfelelési kényszer. "Azt hiszik..." Ki nem szrja le, mit hisznek?
2019. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egészséges bőrszín a fehér!
2019. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hófehér bőröm van, lebarnulni nem tudok, csak leégni.


De nem érdekel, mert így fogadtam el magam, tetszik is a fehér bőröm, és nem fogom tönkretenni magam szoláriummal, vagy az erős napsütéssel, mert ez az úgynevezett trendi.

Magamra kenem az erős naptejet, és ugyanúgy tudok strandra, tengerpartra menni.

2019. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!