Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a lány tényleg ilyen...

Ez a lány tényleg ilyen boldog, vagy csak titkolja az igazi érzelmeit?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, 16 éves lány. Az egész iskola ismeri őt, mindenkivel kedves, mindig mosolyog, ha valakinek problémája van, mindig meghallgatja, meg ilyenek. De neki látszólag nincsenek problémái. Senki sem emlékszik, hogy szomorúnak , vagy mérgesnek vagy idegesnek látta volna, elég sok embert megkérdeztem. Jó jegyei vannak, intelligens, sok hobbija van, vannak álmai. Sok ember irigykedik a boldogságára. De én valamiért úgy érzem, hogy ez csak a felszín, és neki is sok problémája van... Mit gondoltok erről?

2019. máj. 12. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan ember, akinek ne lennének problémái. Vannak, akik jól elrejtik, és habár jó hallgatóságok, de a saját problémájukról sosem beszélnek.


Az meg, hogy senki sem emlékszik arra, hogy szomorúnak, vagy mérgesnek vagy idegesnek látta volna, ez nem jelent semmit. Most ha belegondolok, szerintem mások engem se láttak még egyik érzelmi pillanatban sem. De ez nem jelenti azt, hogy nálam is minden jó és gondmentes. Csupán nem kötöm mások orrára, és jól kontrolálom az érzelmeimet. Mindenesetre, legyen valaki bármennyire is boldog és optimista ember, szerintem mindenkinek vannak gondjai.

2019. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!