Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha nem érzem...

Szerintetek baj, ha nem érzem magam annyi évesnek, amennyi vagyok?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár? Esetleg aki pont, hogy idősebbnek érzi magát a korànàl? Én egy harmincas éveim közepét taposó férfi vagyok, de se fizikailag, se máshogy nem érzem magam ennyinek. Ha tippelnem kellene, akkor olyan 28-29 évesre mondanám, de biztos nem olyannak, aki néhány év múlva betölti a 40-et. Fura, mert fiatalabb koromban épp fordítva volt. Az emberek is mindig kevesebbnek tippelnek, mert valamennyire még mindig kisfiús az arcom, főleg ha meg vagyok borotválkozva. Érzett valaki már hasonlót?

2019. máj. 12. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha vígasztal, 47 vagyok, de 40nél többnek nem nagyon nézett senki. Lelkileg meg kb 26-28-nak érzem magamat. Olyannak, aki már felnőtt, tud felelősséget vállalni, életképesen önellátó, de még bátran kisérletezhet, bulizhat, öltözködhet, csajozhat stb stb. Nem érzem ezt a kapuzárási családalapító időszorítást.


Jó, az előzményben nálam benne vagy egy 15 évig tartó élettársi kapcsolat, ahol nem lett gyerek. Ezt utólag nem bánom.

2019. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez nem baj, legalább sokáig fiatalos leszel. Engem is ezzel vigasztalnak. :D Lassan 19 leszek, de az emberek többsége 14-nek néz. Néha tényleg ennyinek érzem magam, máskor viszont előbújik az a felnőtt, akinek papíron kéne lennem.

Az arcom nekem is kislányos, úgyhogy remélem, hogy a 30-as éveim közepén én is csak 28-nak fogom érezni magam és fogok is kinézni. :D Lassan öregszel, örülj neki.

2019. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas éveim közepén járok mint Te, viszont öreg embernek érzem magam. Sok szarságon mentem végig, amik megrágtak jó alaposan. Egészségem oda, lelkem romokban, és az agyam sem fog már úgy, pedig nem voltam egy hülye gyerek. Szerintem ezek a dolgok nagyban attól is függnek, hogy az élet mennyire kegyes valakihez. És most olyan dolgokra gondolok, amikre nem lehet halandó embernek befolyása. Hívjuk sorsnak, szerencsének, bárminek....
2019. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

25/F vagyok testileg.

Lelkileg viszont 9-10 évvel fiatalabb, aki legszívesebben még mindig bulizna és a barátaival csavarogna minden hétvégén. De hát sajnos eljött a felnőttkor :/

2019. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es! Ha én 47 évesen is bulizok meg csavargok, akkor hidd el, hogy 25 évesen megteheted te is bőven. Elvégre senkinek nem tartozunk semmiféle viselkedési minta eljátszásával csak azért, mert ennyi vagy annyi évesek vagyunk. Első voltam.
2019. máj. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!