Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyilkossági...

Ha valaki öngyilkossági kisérletett követt el pszichológusra vagy pszihiátere van szüksége?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát inkább pszichiáterre SZERINTEM. Természetesen az a legfontosabb hogy aki ilyet sajnálatos módon elkövet, hogy a környezetén változtasson azonnal 180 fokot kell változzon az élete. Nekem volt egy olyan szakasz az életemben ahol kimondottan szarul ment minden, mégsem akartam végezni magammal. Általában aki már életét is kiakarja oltani ott a depresszió nagyon mélyre hatolt, vagy más mentális betegsége is van. Szóval először pszichiáterhez menjen aztán azonnal változtasson az életén, mert az fontosabb mint bármilyen szakember.
2019. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Pszichiáter, mivel az ORVOS!


A pszichológus meg egy diplomás senki.

2019. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2 óránként 1 xannaxra💁
2019. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most komolyan
2019. jún. 8. 15:30
 5/6 szonata ***** válasza:
Szeretetre! Beszélgetésre! Szeretetre!
2021. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy Game Pass előfizura
2022. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!