Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 34 évesen már öreg vagyok?

34 évesen már öreg vagyok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolathoz, új, jobb jövedelmet biztosító dolgot tanulni, társasági életet élni, stb?
2019. máj. 12. 19:11
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem. Bár én csak 32 vagyok még sosem volt párkapcsolatom mivel nem vagyok jó kinézetű. Jobb jövedelmező dolgot simán érdemes akár még később is amíg bírod.
2019. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Hozzám képest igen. Le is nézem a korosztályodat... 19/f
2019. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 42 vagyok. Két éve költöztem Kanadába, és totálisan, nulláról kezdtem újra az életem. Öreg vagyok?


Azt kell mondjam, ez az egész okoskodás, hogy melyik korosztálynak mit szabad csinálnia és mit nem, meg hogy mikor számítasz öregnek, mikor taknyosnak, egy ostoba magyar berögződés. Itt sokkal szabadabban élnek és kommunikálnak az emberek. Nincs olyan, hogy a gyereknek alázatosan bácsiznia/néniznie kell mindenkit, és összerezzennie, ha hozzászólnak. Ugyanazt az udvariasságot és tiszteletet várják el egy tizenévestől, mint egy felnőttől. Nem csördítenek a nyaka közé, ha engedély nélkül megszólal. Ugyanakkor nem szólnak meg érte, ha nem a korosztályodhoz "méltó" dolgokat csinálsz, például ha huszonévesen nem cigized-piálod-bulizod rommá magad, ha harmincasként-negyvenesként animét nézel, vagy ha ötvenévesen diszkóba mész. Nincsenek merev szerepek, nincs görcsölés, nincs társadalmi elvárás.


Ha otthon nem így érzed, gyere ki ide, és tapasztald meg. Eleinte fura lesz, aztán imádni fogod. Jó, ki kell bírni, hogy vannak, akik ezt is túlzásba viszik, például találkozni fogsz nőnek öltözött "transgender" idiótákkal. De hát nem kell melegbárokba járni, és ők sem másznak rád.

2019. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
2# 😂😂😂😂😂
2019. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Inkább örülj neki, mert leszel még idősebb is. Élvezd ki az életet, mert hamal elszáll.

A 19-20 éves is egy szemvillanás alatt 30 lesz, utána 40...70 és a végén annyi és ez is csak akkor, ha minden jól megy. Felnőttként már gyorsan elszalad az élet. Éld az életed ahogy szeretnéd és tegyél jót másokkal.

2019. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2019. máj. 12. 20:27
 7/7 anonim válasza:
100%

dehogyis :D


születéskor várható élettartam Magyarországon: 78,99 év (nők), 72,40 év (férfiak) (2017)


még a felét sem töltötted be. ha azt feltételezzük, hogy még kb 40 évet élsz... rengeteg időd van, simán vágj bele új dolgokba! (de ha 1 éved lenne hátra, akkor is azt tanácsolnám)

nem vagy lemaradva semmiről, ha meg ugy erzed - tehetsz ellene? nem, fogadd el, valamirol lemaradtál. de még nagyon sok mindent simán meg tudsz csinálni!

ha jobb életet szeretnél csak tegyél érte és simán elérheted :D


sok sikert kívánok neked a céljaid eléréséhez :D

2019. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!