Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondjam az illetőnek, hogy...

Elmondjam az illetőnek, hogy csalja a párja, vagy nem?

Figyelt kérdés

2,5 éve ismerkedtem meg a sráccal, a kezdetekben nem volt köztük semmi.

1,5 éve napi szinten beszélünk, egyik legjobb barátomnak tekintettem. Beavattuk egymást a magánéleti, ismerkedési, csajozós-pasizós történeteinkbe. Erre alapozva megbíztam benne, azt hittem az őszinteségre alapul a kapcsolatunk. Nem tekintettünk egymásra úgy mint férfi-nő, nem is próbálkozott be soha.

Február végén (ismerkedésünk követően majd' 2 év elteltével) úgy alakult, hogy kezdeményezett, elkezdtünk randizni, kialakult a testiség is. Ő végig tudta, hogy komoly kapcsolatot keresek. Nem is éreztem, hogy csak szexről szólna a dolog, érzelmi ragaszkodást is mutatott.

Egy közvetett ismerős véletlen elszólásából szerdán kiderült, hogy 4 éve párkapcsolatban él a barátnőjével, a lány lakásában.

Sikerült kiderítenem ki a lány.

A srác nem tudja, hogy tudom az igazságot. A lány nem sejt semmit.

Természetesen írásbeli bizonyítékok tucatjával rendelkezésemre állnak (még az előttem lévő lányokra vonatkozóan is, akikkel ezek szerint szintén csalta).

Elmondjam a lánynak, hogy évek óta csalja?

Vagy zárjam le magamban és felejtsem el örökre?


2019. máj. 12. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát lehet hogy össze fogtok veszni de mond el... Engem is többször megcsalt egy csaj. Haverom elmondta nekem először nem hittem neki aztán hamar kiderült hogy igaza volt. Inkább mond el neki, ne csalja tovább az a rib anc
2019. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos ez egy elég durva szituáció, nem szimpla megcsalás...már ha van olyan.


Én ez esetben igen, beavatnám a hölgyet, össze vissza évek óta csalja őt a párja!

A sráccal pedig minden kapcsolatot megszakítanék.

2019. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
70%

A kérdés, hogy kit akarsz "támogatni"? Egy szemétládát, aki mást megaláz, vagy egy áldozatot?

Ha előbbit, akkor ne mondd el... de akkor te sem vagy sokkal jobb nála.

2019. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondd el neki! megérdemli
2019. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1es, nem a lány csalja, hanem a srác a lányt fűvel-fával...akkor ki is a r.banc?!;)

Vagy csak az aktuális nőgyűlöleted okádtad ide?

2019. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én már megszakítottam minden kapcsolatot a sráccal.

És nem érzem magam hibásnak, én is átverve érzem magam, hiszen nem tudtam, hogy velem csal valakit.

A srácot semmiféleképpen nem támogatom.

2019. máj. 12. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt írod kérdező:

.."1,5 éve napi szinten beszélünk, egyik legjobb barátomnak tekintettem. Beavattuk egymást a magánéleti, ismerkedési, csajozós-pasizós történeteinkbe..."

Soha nem derült ki hogy barátnője van?

2019. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem.. beszélt nőkről és a kalandjairól, de azt állította, hogy egyik sem komoly.

Tudom, felmerül a kérdés, én miért vettem komolyan a srácot tudván ezeket; de pont ezért.. azt hittem, engem nem ver át, hiszen beavatott a történeteibe "előttem".

2019. máj. 12. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
10%
5ös esetleg nem érdekelt annyira a szöveg de ne zavarjon... És nem gyűlölöm a nőket csak a rib ancokat de mindegy... A lényeg ugyanaz
2019. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

akkor te is egy történet vagy..

szívesen

2019. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!