Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vékony vagyok?...

Szerintetek vékony vagyok? Kellene még fogynom?

Figyelt kérdés

A képet sajnos nem tudom itt megjeleníttetni, szóval email címre el tudom küldeni.


158 cm, és 50,6 kg voltam legutóbb, most nem mértem meg, de kb. itt körül lehetek.

16 vagyok.


Ez így egészséges? A tesi tanárom szerint fogynom kellene..vagy legalább kevesebb ennem, de így is csak napi háromszor eszek. Délután 3 után nem is eszek.

Mozogni viszont, nem sokat mozgok csak tesi órán, de ott sem erőltetem meg magam túlságosan. Kellene edzenem talán?


2019. máj. 12. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen jó így (szerintem) Egyébként ne nagyon küldj senkinek képet, elég sok a pedofil hajlamokkal rendelkező egyén. 17/F
2019. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tömeg jó a magasságodhoz, de az alkatodról nem mond semmit. Van aki ilyen magassághoz nehezebb és jól néz ki.

Az semmit nem számít, hogy eszel-e délután 3-tól, csak valaki jól elhitette ezt az emberekkel. Sőt, lefekvés előtt is ehetsz, csak ne szénhidrátot. Végső soron úgyis az számít, hogy mennyit és mit eszel, nem azt, hogy mikor. Edzés nélkül fogyás nem lesz.

2019. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2. Hogy ne lenne edzés nélkül fogyás?...Vagy te ezt úgy képzeled el, hogy (csak hogy egy szélsőséges példával éljek) tegyük fel, valaki elkezd koplalni és nem fog fogyni semmit, mert nem mozog? :D

Ha kevesebb kcal-t viszel be, mint amennyi a jelenlegi tested ellátásához szükséges (de nem sokkal kevesebbet), akkor fogyni fogsz, mégpedig zsírból...Ennyi a titok.

Kérdező, szerintem a magasságod+súlyod alapján kizárt, hogy túlsúlyos legyél. Max. azt tudom elképzelni, hogy "skinnyfat" vagy, azaz formátlan, nincs rajtad izom, ezért esetleg kicsit löttyedtnek tűnsz, hiába vagy kevés kg. De akkor inkább sportolnod kéne, nem kevesebbet enni...Bár a legtöbb tesitanár nem is az esze miatt kerül a helyére, szóval nem csodálkozom a kijelentésén..

Mellesleg ha fogyni/izmosodni akarsz, jobban jársz, ha felpörgeted az anyagcseréd, amit pont nem azzal fogsz elérni, ha leredukálod a napi étkezéseid számát és egyszerre fogyasztasz el nagyobb mennyiségű táplálékot, ehelyett többször kell kisebb adagokat enni, valamint sok vizet inni.

2019. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!