Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak akik még 18 éves kor...

Vannak akik még 18 éves kor felett sem tudnak megkomolyodni, nem tartom viccesnek?

Figyelt kérdés

Valaki 3 banán származási hely matricát ragasztott a kabátomra. Most egy lány csoporttársam vette észre rajtam. Remélem hogy a dzseki színére gondolták, nem pedig majomra, mert kb

[link] így néz ki. Utcán nem ragaszthatták rá, itt a suliban meg rajtam van végig, nem vettem észre.


2019. máj. 13. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha látnád mik vannak egyetemen, ahova elvileg komoly felnőttek járnak... Szégyen.
2019. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de nekem tetszett ez a leleményes csíny. :D
2019. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére vannak. Nem kell komolynak lenni semmilyen életkorban sem. Csak vannak olyan helyzetek, amikor komolynak kell lenni, viselkedni kell. De ettől még nyugodtan lehet viccelődni, sőt néha az sem árt, ha valaki gyerekes.

Azt nem mondom, hogy ez volt az évszázad poénja. De nem kell ennyire komolyan venni a dolgokat. Nemhogy 18 felett, de 40-50-60 felett sem ;)

2019. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Ez csak sima hiszti, kérdésnek álcázva.

Lépj tovább, Tibi!

2019. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy egy jót nevettél volna kérdést írsz ki.

Te is afféle fapi. na lehetsz...

2019. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!