Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen megdicsérnek...

Akik rendszeresen megdicsérnek valakit a környezetükben, azok sokkal kiegyensúlyozottabban élnek, mint azok, akik hibákat gyártanak másokkal szemben?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hol lehet erre statisztikát talalni, de én nem feltétlenül mondanám magamat kiegyensúlyozottnak, viszont mindig megdicsérek és Bátorítok másokat is.

Szerintem fontos a pozitív hangulat és a sikerélmény, tudom mennyi ereje lehet a szavaknak :)

N

2019. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az olyan embereket sem, akik állandóan (sokszor nem is őszintén) dicsérnek másokat. Jajjj de csinos vagy (mondja ezt egy kövér, cicanadrágos kikent nőnek), na ettől frászt kapok.

Viszont az is igaz, hogy akik mindig másokban látnak hibát és ezt hangoztatják is, azokkal valami nagyon nincs rendben, a saját hibáikról terelik el ezzel a figyelmet. Nekem volt ilyen ismerősöm is, aki mindig másokat alázott meg, beszólogatott, te ilyen vagy, olyan vagy, közben ő maga meg férfi létére egy alacsony, görbe orrú tanulatlan, csóró kis senki volt. Nyilván megelőzte ő a gúnyolódást, mielőtt rá került volna a sor.

2019. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!