Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolhat a csaj akit...

Mit gondolhat a csaj akit mindig kovetel hazaig?

Figyelt kérdés
sokszor akkor megy o is haza a sulibol mikor en, csak o egy masik suliba jar, igy kb a varos kozepenel szoktunk osszefutni. aztan en mindig felszallok arra a buszra amire o es 99%ban addig kovetem amig haza nem er. neha mas dolgom van es olyankor feluton leszoktam szakadni, de egyebkent meg a lepcsohazba is bemegyek utana. neha szoktam neki koszonni is. nem vettem volna eszre, hogy gyorsabban megy, vagy barmi. igyekszek nem tul kozel menni hozza, mindig van koztunk vagy 5 meter. amugy tetszik nekem ez a lany. a haza elott mar azert nem szoktam ra varni, az mar furi lenne, nem? velem egyidos kb. csak akkor nem szoktam kovetni mikor nem megyek suliba vagy valamiert nem latom akkor ott mikor en is ott vagyok. gondolkoztam rajta, hogy leszolitom, szerintetek? mindig hatrapillant amikor megyek mogotte, szerintetek tetszhetek neki? eleg gyakran csinalja... olyankor mindig mosolygok ra. ez mar kb 1 eve tart amugy, miota ugyan abba a lepcsohazban lakunk. 17/F
2019. máj. 13. 14:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mindig kovetek*
2019. máj. 13. 14:08
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez most remélem csak valami vicc..


Ha engem követnél már régen feljelentettelek volna...

Ki***tt ijesztő vagy!!

2019. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Legyszi halj meg.....

A hozzád hasonlóak miatt szar ez a világ.

2019. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

most olvastam el az utolsó mondatod. XDDD


amúgy szólítsd le, semmi vesztenivalód nincs

2019. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Erről a viselkedésről valahogy egy kutya jutott eszembe. Amint követi...a gazdáját.
2019. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4es :DDDDD senkinek nem esett le ezek szerint, csak neked :D
2019. máj. 13. 15:59
 7/15 A kérdező kommentje:
3as azert szar a vilag, mert ugyan azon az uton kell hazamennem, mint annak aki egy lepcsohazban lakik velem? tudom, h lehetne valtozatosabb a kozlekedes, de eleg kicsi varosrol van szo, nem tudok masfele hazamenni, nincs tobb ut:(
2019. máj. 13. 16:02
 8/15 A kérdező kommentje:
5os: vau
2019. máj. 13. 16:02
 9/15 A kérdező kommentje:
2es tudom, h remiszto vagyok, de ilyen fura aggyal szulettem latod :D
2019. máj. 13. 16:03
 10/15 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ez most komoly?

Szerintem van itt gond...

2019. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!