Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha a szimpátiát nem akarja valaki kimutatni a másik ember felé, akkor az mit fog eredményezni? Pont az ellentétét fogja ennek az érzésnek közvetìteni a másik ember felé? (39/F)

máj. 14. 19:32  Privát üzenet  

A válaszok

Nem hinném hogy ezt bárki is így eldönti, hogy én úgy csinálok mintha nem kedvelném. Mi értelme lenne? Hacsak nem valami körmönfont női praktika a behálózáshoz, persze. :D

Az azért valahogy átjön, ha az illető kedvel. Vagy max semleges. De ellentét, nem hinném.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 14. 19:50 Privát üzenet
Sajnos én pont ezt csinálom azzal, aki nagyon is szimpatikus. Eleinte kedves voltam, mosolyogtam rá, ő is, de aztán valahogy mintha elutasította volna a kedves köszönést, rám sem nézett. Azóta kerülöm én is a tekintetét, ha köszönök is, mosoly nélkül, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy ez olyan fontos nekem, úgymond nem akarom erőltetni azt, amire nem vevő, tudomásul veszem, hogy minimálisan sem kér belőlem. Tehát nálam azt eredményezte, hogy semmi sem látszik rajtam abból, hogy továbbra is tetszik. Majd lerendezem magamban és elmúlik, mert akarom, hogy elmúljon.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 14. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van köztetek, aki nem sajnáltatja magát, hanem évek óta eltervezte, hogy semmi értelme nincs az életének és véget akar neki vetni, csak nem akarja tönkre tenni egy másik ember életét?
Miért van ennyi rosszindulatú ember akik hazudnak, rosszindulatú pletykát állítanak a másik emberről?
Hogyan lehet eldönteni, hogy valaki (egy másik ember) hülye vagy gonosz? Azaz azért mondja amit mond, mert annyira buta, vagy azért mert tudatosan hazudik?
A romungro az olyan roma ember akinek csak az egyik szuloje roma ( vagy pl. ő is csak felig), a masik magyar?
Szerintetek nem igazságtalan hogy valaki gazdagságba éli le az életét más szegénységbe? Miért érdemel a világ javaiból az egyik ember többet mint a másik? Ti újjá akarnátok születni gazdagként?
Ti soha nem gondolkoztatok el azon hogy kik irnak választ a kerdeseitekre? Lehetne ebbol baratsag? Találkoztatok mar e valaha az utcan? - de nem tudjak tok. Mert ez egy anonim...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!