Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a szimpátiát nem akarja...

Ha a szimpátiát nem akarja valaki kimutatni a másik ember felé, akkor az mit fog eredményezni? Pont az ellentétét fogja ennek az érzésnek közvetìteni a másik ember felé? (39/F)

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ezt bárki is így eldönti, hogy én úgy csinálok mintha nem kedvelném. Mi értelme lenne? Hacsak nem valami körmönfont női praktika a behálózáshoz, persze. :D

Az azért valahogy átjön, ha az illető kedvel. Vagy max semleges. De ellentét, nem hinném.

2019. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én pont ezt csinálom azzal, aki nagyon is szimpatikus. Eleinte kedves voltam, mosolyogtam rá, ő is, de aztán valahogy mintha elutasította volna a kedves köszönést, rám sem nézett. Azóta kerülöm én is a tekintetét, ha köszönök is, mosoly nélkül, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy ez olyan fontos nekem, úgymond nem akarom erőltetni azt, amire nem vevő, tudomásul veszem, hogy minimálisan sem kér belőlem. Tehát nálam azt eredményezte, hogy semmi sem látszik rajtam abból, hogy továbbra is tetszik. Majd lerendezem magamban és elmúlik, mert akarom, hogy elmúljon.
2019. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!