Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egész életemben egy nyomoru...

Ha egész életemben egy nyomorult szerencsétlen voltam és ez már változni sem fog, akkor mi értelme van élni szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig mindenhol csak a megalázást, elutasítást, kiközösítést, kigúnyolást kaptam, sosem voltak igazi barátaim, nem volt barátnőm sem, a legtöbben megvetnek és undorodnak tőlem, nem kíváncsiak rám, mivel rusnya vagyok, szerencsétlen és csóró. Nem lesz soha munkahelyem, nem lesz családom, mindenre alkalmatlan vagyok, egész egyszerűen életképtelen, nem értek semmihez, mindenhol elutasítanak, elküldenek, kinevetnek. Szerintetek mégis mi értelme van így élni? Nem tudok változtatni sem, hiába próbálkoztam bármivel, akár javítani a külsőmön, akár tanulni valami értelmes szakmát, minden rosszul sült el és már tényleg semmi motivációm az élethez, mert belefáradtam a folyamatos bukásokba és csalódásokba, legalább egyszer lett volna bármiben egy kis sikerélményen, tök mindegy miben.
2019. máj. 15. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi idős vagy? Próbálj meg azért változtatni! Menj túrázni, biciklizni. Jön a jó idő!

Próbáld meg az életben a jó dolgokat látni! Hülyeség a múlton agyalni, mert az már elmúlt és próbáld meg a jelenben a lehető legjobbat kimaxolni magadból!

2019. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Némi átfedéssel átérzem a dolgot. Hiába vergődik az ember, semmi nem sül el pozitívan.
2019. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanilyen vagyok, szerintem csak magadért, meg a szeretteidért érdemes, mást nem tudok. Az élet igazságtalan, de lehetne rosszabb is.
2019. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nagyon átérzem amit írsz, időről időre én is ezt érzem.Sokáig azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel, sőt még most is sokszor ezt érzem, de ez nem így van,sőt mindenki érez így néha.Ha ezt még nehéz is most elhinned!2 éve végső elkeseredésemben kiírtam ide egy kérdést.Egy lány válaszolt rá,aki a legjobb barátnőm lett,úgy hogy előtte sose volt egy barátnőm sem.Az élet önmagában értelmetlen, mindenkinek! Ebbe nem is szabad belegondolnunk, mert akkor rövid idő alatt megőrülünk.Nagyon-nagyon sok mindent megéltem már életem során pedig még csak 22 vagyok, és jelenleg is folyamatosan átélem a megalázást, kigúnyolást mindenhol, éppen úgy ahogy Te! Tudom, hogy kevés vigasz de valahogyan meg kell tanulnunk ezt kibírni, így lavírozni. "Mondottam ember, küzdj és bízva-bízzál"!

2019. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz, majd ő segit
2020. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!