Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy engem...

Miért érzem azt, hogy engem senki nem ismer meg semmit nem tud rólam?

Figyelt kérdés

2019. máj. 15. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert még anyukád sem szeret téged.
2019. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismertem ilyet: azert mert azt hitte, h majd az emberek kihasznaljak, ha megtudnak rola dolgokat es emiatt nem mert megnyilni. raadasul nem volt benne amugy sem semmi, igy meg o sem ismerte magat, mas hogyan is ismerhetne?:)
2019. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs senkivel szorosabb kapcsolatod, felszínesek az ismeretségek. Lehet sokszor egyoldalúak is, csak nem veszed észre. Vedd végig kit érzel magadhoz tényleg közel és próbáld meg külsősként a lehető legobjektívebben nézni, hogy valóban így van-e. Nem egyszerű, mert benne vagy a helyzetben és máshogy éled meg, de talán ha felírod ők hogy viselkednek veled, hogy állnak hozzád, az segíthet.


Próbálj olyan személyre gondolni akivel eltudsz képzelni mélyebb beszélgetéseket az érzéseitekről, vele próbálj meg több közös programot szervezni, és apránként mélyíteni az ismeretséget különböző témákkal. Túl azon hogy milyen filmeket látott vagy mi a kedvenc kajája, úgysem ez a lényeg.

2019. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én azt érzem nem érdekek senkit
2019. máj. 15. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2019. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Férfi
2019. máj. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!