Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kilátástalan életre csak a...

A kilátástalan életre csak a halál lehet megoldás?

Figyelt kérdés

#választás #idő #valakimás #ne sirj
2019. máj. 15. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem, a kilátástalan életre egy önfejlesztő munka a megoldás, és egy cél megkeresése. A halál semmire sem megoldás, mivel az egy végleges kikapcs gomb, nem old meg semmit.
2019. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Nincs kilátástalan élet - engem folyamatosan hátráltattak gyerekkoromtól kezdve (család nem hitt bennem, szomszédok keresztbe tettek, suliban ugyan ez volt), 17 évesen jutottam el arra a szintre, hogy "Jólvan, így van, akkor ez lesz, ezt csináljuk."

Onnantól kezdve nem bánkódtam, hanem egyfajta harcnak, játéknak, versenynek fogtam fel, úgy voltam vele, hogy csinálják, adjanak bele mindent, akkor is győzni fogok.


Nem volt könnyű, de sikerült, van két jól menő vállalkozásom, és sokkal előrébb tartok, mint bárki, aki keresztbe tett nekem, vagy lenézett annak idején - jó érzés :)

28/F

2019. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Nincs kilátástalan élet. Kicsit változtass a szemléleteden, mert sok múlik a hozzáállásodon.


Ha mélyen vagy, változtass. Szüntesd meg a zavaró okokat. Ha külső, szabadulj meg a mérgező emberektől - NEM szó szerint. Keress új hobbit, járj el közösségépítő dolgokra- pl. túrák. Menj el mozogni, sok jó hatást gyakorol rád.

Ha belső, keress szakembert- nem szégyen. Sőt, a felismerés nagyon is becsülendő.


A gyengeségeid próbáld meg erősségekké formálni. Nyiss a környezeted felé, hidd el, sosem késő.

2019. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Így van. Üdv a klubban.
2019. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
De birom amikor azt mondjak a halal nem old meg semmit. Miert nem??? Hisz nem szenved tovabb es vege ennek a szarsagnak. Szoval megoldas.
2019. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az volt rá a megoldás, hogy fogtam minden kis félretett pénzem, meg annyi cuccom, amennyi két táskába belefért és elutaztam egy másik városba, ahol nem jártam még és senki nem ismert. Munka és szállás persze le volt már szervezve, de ezeken kívül semmi. Új számom van, töröltem magam a közösségi oldalakról, senki se jöhet utánam a múltból. :)

Egyébként szerintem külföld még jobb megoldás, csak oda kell némi nyelvtudás is, aminek én híján vagyok.

Még mielőtt megléptem volna az egészet, gondolkodtam öngyilkosságon, de gyáva voltam hozzá. Arra gondoltam, élném bárki életét, csak a sajátom ne kelljen, aztán úgy is lett, ma már nem vagyok ugyanaz a személy. :)

2019. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Kíváncsi vagyok, számodra mi az a kilátástalan élet.


De képen nevetlek, ha fele annyira se olyan az életed, mint az én múltam, amiből feltörtem.


Lehet bunkóság, de akik ennyire elbagyják magukat annak kegyelem golyót kellene adni.


S már nem kellene ide biofegyver az emberiség létszámának csökkentéséhez.

2020. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7 Neked nincs értelme elmagyarázni,mivel töled az egész világegyetemböl nem jöttek mélyebben.

Az eutanázia,viszont megoldás lenne.

2020. máj. 7. 00:22
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Az eutanázia,viszont megoldás lenne.


Hogy a pokolra juss.


Imádkozzál inkább, keresd Jézust! Ő senkit sem hagy cserben, téged sem!

2020. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Ezt csak az láthatja át, aki igazán mélyen van. A többi meg egy 10-es skálán mondjuk 5-ös élettel magyaráz, hogy nem megoldás az öngyilkosság, akkor azt az 5-öt is elvesztem és a nullán leszek. De azt kéne megérteni, hogy van, aki (-5)-ön van, neki a lenullázás pozitív változás, megváltás. Minden nullázódik, de jó eddig se volt, így csak a rossz tűnik el. Olyan, mintha lenne egy tartozásod, amit kifizetsz.
2020. máj. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!