Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tehetnék? Lehet valamit tenni?

Ha a Googleba beírom a nevem és a képekre nyomok,ott van pár képem,amit régebb Pinteresten vagy Twitteren használtam,de én nem szeretném hogy ott legyen. Tudom hogyha felteszek valahova egy kepet profilnak barmit csinálhatnak vele vagy nem tudom hogy van,de nem szeretném hogy ott legyen. Mit csinálhatnék? :(

L.

máj. 15. 23:46  Privát üzenet  

A válasz
Élhetsz a felejtéshez való jogoddal és kérheted a googlet, hogy távolítsa el a találatok közül. De alapos indok kell hozzá.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 16. 08:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehetne tenni ez ellen? Hogyan tehetnék jó emberré másokat?
Kinel kell bejelentest tenni? Jo volna szamomra egy pontos cim ahova feljelentest tehetnek, van itt a környezetemben egy hely ahol a rengeteg fa lopas miatt folyamatosan...
Mit tehetnék? mit lehetne ezzel tenni?
Milyen bogár, mármint mi a normális neve, és mit tehetnék ellenük? Kell egyáltalán tenni valamit, vagy ez csak egy ilyen időszak?
Mit lehet kezdeni a besúgókkal csicsákkal kik meg vannak bízva hogy figyeljék a másikat mit csinál stb el rontanak valamit nem őket szúrják le érte akik nem tehetnek róla csak...
Kulfoldon dolgozom (csehorszag). A lakotarsam ma reggel le lepett a leptopommal. Mar feljelentettem, gondolom haza utazik erdelybe. A rendorseg fog tenni valamit? Vagy a...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!