Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a sok 24 éves emberről...

Mi ez a sok 24 éves emberről szóló kérdés?

Figyelt kérdés
Ti nem unjátok még? Napi szinten több ilyen is van.
2019. máj. 17. 09:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%
Fétis. Bezzeg az értelmes kérdéseket törlik.
2019. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Ez az oldal tele van ilyen kényszerbetegekkel, akik ugyan azt a kérdést ezerszer felteszik mindig kicsit másképp, de olyan választ nem lehet nekik írni ami jó lenne.


Ételek Italok témakörbe van egy bolond, aki tíz kérdésen keresztül azt akarja megtudni mennyi piától "oldódnak fel a gátlásai."


Talán szórakozás témakörbe egy kamaszlény, aki arra próbál önigazolást szerezni hogy a lehúzó jegyárúsító oldalról vásárolt meg nem kapott koncert jegye még megérkezhet és nem húzták le.


Munkaügyis troll, aki folyamat arról írkál ki hogy a két diplomájával milyen rossza a munkakörülményei, és sehova máshova nem tud menni.


Balázska, aki azt nehezményezi hogy a tróger munkáért nem fizetnek milliókat.


Kész zárt osztály. :D

2019. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz az ember teszi fel öket. Beszéltem vele priviben is. Nem szàzas szegény.
2019. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki, főleg, hogy én is ennyi idős vagyok és már nem merem aláírni mert azt hiszik az az elmebeteg vagyok én is.

Csak most végiggörgettem a kérdéseket és megint szemet szúrt néhány ilyen.

2019. máj. 17. 09:52
 5/43 anonim ***** válasza:
Nem 24, de 22 éves csaj, akit kikészít és bedrogoz az apja, full lázasan behajtja egyetemre, orrba veri... tuti kamu.
2019. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Ja meg a húszon éves lány, akit nem enged sehova az apja, veréssel fenyít, meg azzal fenyegeti hogy ha el próbál költözni, akkor papírt szerez róla hogy elmebeteg a csaj.
2019. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
67%
Ne feledkezzünk meg Nazziról a gyermekvállalás kategóriában!
2019. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
52%
És persze ne feledkezzünk meg az elmaradhatatlan Bombanős embertársunkról sem. 😎
2019. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
A kajás buggyant már eltűnt? A magtejével, magkenyerével, napi ötször sütött liszt nélküli piskótáival, a párja mazsolás rizsével, és egyéb extrém kajáikkal, amiket havi harmincezerből hozott ki. Mostanában nem látom, pedig évekig napi háromszor leírta ezeket mindenhová az ételek és a diéta témákhoz, még ha nem is ez volt a kérdés.
2019. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
37%
Pár éve volt egy 22 éves lány, aki állítólag 6 nyelven beszélt, mégis takarítónő volt külföldön, valamint a párja kínozta és mindenki őrá irigykedett. Naponta több kérdéssel bombázta az oldalt ő is, mindig ugyanezeket írta, aztán hirtelen eltűnt. Kíváncsi vagyok, hogy az ilyenek észhez térnek, kidobják őket az oldalról, vagy már saját magukat is megunják és azért hagyják abba?
2019. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!