Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A csajok nem szeretik az...

A csajok nem szeretik az olyan fiúk akinek fülbevalója van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fiúkat* elnézést
2019. máj. 17. 14:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Páromnak van fülbevalója a bal fülében. 6 éve együtt vagyunk.
2019. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha férfiról van szó, akkor hosszú haj és fülbevaló se ront az összképen. Egy kis mai simulósnacis nyálas bzi viszont mindegy mit csinál magával, sivatag-száraz leszek a közelükben. Szóval nem az ékszer teszi. :)
2019. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
4-es szerintem ilyen hozzá állassal te a halálnak se kellenél ha tényleg képes vagy elítélni valakit azért mert nem szereti hordani azt az undorító mindenhol gyűrődős bőnadrágot. Ez a mai világ... A férfinak legyen rövid haja meg bőnadrágja és öltözzön a kínaiból mert akkor ő már nagy betűs FÉRFI😂😂😂😂
2019. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Uhm. Nem tudom, hol olvastad ezt a részt. Rengeteg magára adó férfit látni, akikre jó ránézni. De ez az abszolút női öltözködés, amit egy bizonyos típus művel.. Na az tényleg vicces. És nem férfias. De gondolom te is egy vagy közülük. :D Mondjuk nem is bánom ha egy ilyennek nem kellek, nekik ott van a minden farokba ülő típusú lány. :)

(pár éve különben még a srácok csináltak ebből viccet, tőlük származik a "csőgatya - csőbzi" mondás itt errefelé)

2019. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenkin bu zis a csőgatya. Mondjuk rajtam nem áll bu zisan mert alapból rockeres stílusom van. Nem gáz ha van egy férfinek stílusa, nem csak az alap férfi amit feljebb is írtam. A nők miért öltözhetnek férfiasan? Az nem baj? . Nekem nem kellenek se az egy éjszakás lányok, se a magadfajta válogatósok hogy a férfi az legyen az alap férfi "stílussal" megáldva. Az egyszerű lányokat szertem akik elfogadják az embereket olyannak amilyenek.
2019. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Uhum. Jól van. :)
2019. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lany vagyok és szerintem semmi baj sincs azzal hogyha egy fiunak fülbevalója van...ha valaki belédszeret akkor nem a fülbevalót nézi....remélem találsz egy olyan lányt akinek nem lesz baja a fülbevalóddal!😉 13/L
2019. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A páromnak is van pár. jól áll neki 33N
2019. máj. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!