Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy olyan ember aki általában...

Egy olyan ember aki általában rühelli az emberek társaságát, annak milyen lehet tömegközlekedési eszközön utazni?

Figyelt kérdés

Vagy egy buliban mit csinálnak az ilyen emberek?Képesek igazán ellazulni?

Hogy viselkednek ilyen szituációkban?


2019. máj. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a tömeget, fogalmazzunk így.

Nem vagyok szociofób, az emberekkel önmagában nincs bajom.

Nyilván akinek igen, annak nehezebb.


Nem szeretem a tömegközelekedést, de valahogy el kell jutni A-ból B-be, nem mehetek sajnos mindenhová gyalog.

Ha túl zsúfolt a busz vagy a metrókocsi, inkább elengedem.


Bulizni nem járok, nem nekem való.

Koncertekre se szívesen megyek, ha tudom, hogy sokan lesznek, pedig nagyon szeretem a zenét.

2019. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok buliba. Tömegközlekedés annyira nem gáz, egy lift pl sokkal rosszabb, ott "menekülni" sem lehet.
2019. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Olyan emberek, akikkel nem kell interakcióba lépni, kb. annyit számítanak, mint a fák vagy a villanyoszlopok. Gond olyan esetekben van, mint pl. egy munkahely, ahol elvárják, hogy köszönj, beszélgess és a többi.


Buliban? Nyilván nem megyünk ilyen helyekre, ahogy te se ugrasz be a kazánba. Ellazulunk egyedül, teljes nyugalomban.

2019. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 egy munkahelyen nem azt várják el hogy köszönj meg beszélgess, hanem hogy lásd el a munkád amilyen jól csak lehet. én megkaptam egy nénitől mikor új helyen dolgoztam hogy megkérdezte az első napokban a közvetlen munkatársaim hogy néma vagyok vagy valami? mert nem hallott beszélni egyáltalán. szóval ha én "nem is rühellem az emberek társaságát" de kevésbé vagyok szocializált, így ha néha buszon utazok is -a kérdés másik felére válaszolva- nem váltok szót idegenekkel, ha helyet látok leülök, ahová elértem leszállok. nem futok felesleges köröket kérdezősködéssel, akinek valami baja van, ablaknál belül ül és leszállna stb. úgy is szól
2019. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Clay Morrow ***** válasza:
Ha full az autó és még kötekedő, bunkó, nagyon barátkozó emberekkel van teli az maga a kész pokol.
2019. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!