Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többsége hogyan...

Az emberek többsége hogyan éli az életét a hétköznapokban, illetve hétvégén ki mit csinál?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Most sajnos még munkanélküliként, de már bízom benne, hogy nem sokáig! Mit csinálok hétköznap? Amiben tudok segítek itthon, ill. igyekszem aktívan kivenni a részem, amiből csak tudom! Hétvégén, meg pihenés és hát attól függ, hogy közbe jön-e valami. Ha semmi és itt a jó idő, akkor irány a telek gulyáslevest főzni! Esténként, meg amíg ment az exatlon az volt a program!
2019. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a 4 fal között vagyok
2019. máj. 17. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

- Meló, elég változatos (terepre is kimegyek, kooperációkra járok, de sokszor csak irodában ülök.

- Napi kimozdulás általában az ebéd, kollégákkal vagy közelben dolgozó haverommal, de van, hogy csak egyedül.

- Estefelé általában filmnézés, gép előtt punnyadás, takarítás, bevásárlás.


Hétvégén:

- Kirándulás, túrázás, haza utazás, autósport és egyéb események. Általában úgy intzem, hogy legalább egy nap mozgás legyen a másik nap meg pihenés otthon.

2019. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hétközben dolgozok, esténként illetve hétvégén pedig igyekszem a kislányommal foglalkozni: séta, játék, kirándulás stb.
2019. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az emberek többsége mit csinál, én elég átlagosan élem az életem.

Hétköznap többnyire az egyetemen vagyok, délutánonként bevásárolok, megfőzök, takarítok, rendezgetem a lakást, tanulok, olvasok.

Hétvégén reggel megintcsak megvásárolok, tornázok, olvasok, takarítok, vasárnaponként elmegyünk a párommal sétálni.

Nekem így jó. Nem szeretem a nyüzsgést, megélem a pillanatokat. A mai napom egyik legszebb pillanata az volt, amikor estefelé az ágyon ülve néztem a tájat az ablakon át. Le is fényképeztem a színek miatt, olyan szépen tükröződött az ablaküvegben.

2019. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Introvertált vagyok de néha kell a nyüzsgés
2019. máj. 17. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen sokat agyalok én is, de nagytöbbsége tök ugyanúgy. Lehet, hogy ha figyeli az ember pl.: a kávézókat, akkor ott tobzódik sok ember, közben meg "mi" azon bosszankodunk, hogy azt nem tehetjük meg, csak azt nem nézzük, hogy ahelyett mondjuk mi cigizünk... Tehát ha nem is végzünk ugyanazon tevékenységeket, mint a másik fél, akkor is, mi is teszünk érdekes dolgokat.

Az emberek nagytöbbsége csendes kétségbeesésben élik le az életüket...

2019. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik réteg. A középkorú, dolgozó emberek java nagyon szomorúan él. Ahogy látom a szüleim, rokonaim és hallom a barátaim tapasztalatait.

Munka, házimunka, tévézés. Sokaknak barátai sincsenek, házastárssal rossz a kapcsolat. Csak vannak maguknak és savanyúak.

Volt, hogy próbáltam szüleimet kirángatni olcsóbb vagy akár ingyenes programokra de soha nem volt kedvük.


Én egyetemista vagyok. Órákra járok, tanulok, diákmunkázom, különélek így takarítok, főzök magamra. Na és persze kimozdulok a barátaimmal, beülünk valahová, átmegyünk a másikhoz beszélgetni, társasozni. Most is a barátaimtól jövök, átugrottam hozzájuk főztek egy kávét és beszélgettünk egy kellemes 2-2,5 órát. Egyetemi programokon veszünk részt vagy ha a városban van valami ingyenes/olcsó dolog ami minket érdekel. Néha moziba megyünk, kicsit drágább étterembe, sportolunk, közösen főzünk stb.

2019. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!