Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan boldogulhatna az...

Hogyan boldogulhatna az életben egy selejtes lúzer, aki mindenre alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy nyomorult, aki semmihez sem ért, semmire nem jó, még a legegyszerűbb feladatok elvégzésére sem. Nem néz ki jól, sőt egyenesen visszataszító a külseje, nagyon gyáva, félénk, gátlásos, önbizalomhiányos, mindig csak csalódások és kudarcok érték az életben, semmiben nem volt még sikeres. Nincs semmi életkedve, nem jár sehova, nincsenek barátai, nem volt barátnője soha, társaságban is háttérbe szorul, láthatatlan, senki nem foglalkozik vele. Nincsenek gazdag és befolyásos rokonai, ismerősei, nem segít neki senki, mindenben magára van utalva.

Mihez tud kezdeni egy ilyen ember?


2019. máj. 19. 16:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ez a helyzet velem is 21/F
2019. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
66%
Saját magad taszítod a mélybe, és korlátozod a negatív hozzáállásoddal.
2019. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Inkább reálisan látom a dolgokat, mivel egy rusnya lúzer vagyok, ezen nincs mit szépíteni. Hogy ha nem tudnám ezt magamról, akkor max a pofámba röhögnének.
2019. máj. 19. 17:07
 4/39 anonim ***** válasza:
68%
Vagy megpróbálsz másként hozzáállni és változtatni vagy semmit nem tudsz tenni. Persze, majd sokan előadják a motivációs butaságokat, de az mind kamu duma. Vagy TE megembereled saját magad vagy örökre egy selejt maradsz.
2019. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem veled csak egyetlen egy baj van, de az hatalmas. A mentalitásod.
2019. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül alakult ki ez a mentalitás sem, mivel mindig mindenhol csak kinevettek, leszóltak, megaláztak.
2019. máj. 19. 17:10
 7/39 A kérdező kommentje:
De nincs már hova megemberelni magam...én már komolyan annyi mindennel próbálkoztam, hogy más tizedannyit nem kínlódik élete során, mégis minden összejön neki, amit csak szeretne. Nekem meg a legalapvetőbb dolgok sem, hiába feszülök meg érte. Innentől már nem tudok mit tenni.
2019. máj. 19. 17:13
 8/39 anonim ***** válasza:
Meséld már el legyszi mi volt az a hatalmas nagy és sok erőfeszítés, akit beletettél eddig az életed javításába.
2019. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Például csináltam 2 diplomát (BSc + MSc), ami 5 évbe telt, nem keveset kellett érte szenvedni, aztán sehova nem jó, nem lehet vele elhelyezkedni, hiába hitegettek azzal, hogy lesz vele munka. Tehát ez az 5 év tanulás kuka, nincs vele munkám. Több mint fél évig próbálkoztam ezzel elhelyezkedni, több száz helyre jelentkeztem, nagyon sokat jártam utána, erre semmi.

Ezen kívül 19-20 éves koromban a fejembe vettem, hogy szerzek barátnőt, mert még nem volt, mindent megtettem hogy legyen, rengeteget próbálkoztam, eljártam heti szinten társaságba vagy szórakozni valahova, 2 évig intenzíven edzettem és diétáztam hogy a kinézetem is javuljon, változtattam a frizurámon, öltözködésemen, tényleg mindent megtettem, akkor még nem is voltam ennyire kedvetlen és életunt, hanem teljesen normálisan viselkedtem, de mindenki lekoptatott, bárkinél próbálkoztam, sehogy sem jött össze.

Tehát a két legfontosabb dolog az életben: a munka (pénzkereseti lehetőség) + párkapcsolat (családalapítás) nem jött össze.

2019. máj. 19. 17:26
 10/39 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy más tizedannyit sem kínlódott mint te.

Megkérdeztem mi volt az a hatalmas kínlódás.

Válasz: egy diploma (BSc, MSc), heti 1x társaságba járás introvertáltként, új ruhák, új frizura és 2 év helyes táplálkozás + edzés.

Nem megsérteni akarlak, de ennyit (sőt ennél jóval többet) “összekínlódtam” én is életem során, de ahogy belegondolok, a legtöbb barátom is.

Ezzel szemben volt olyan is, aki 160kgról fogyott le 60kg-ra, vagy munka mellett esténként és hétvégente holtfáradtan ugyan, de megtanult programozni. Na, ezek már inkább kínszenvedések.

Szóval összességében bőven van még mit tenned hogy javuljon a sorsod, eddig egyáltalán nem tettél olyan hű de sok mindent, mint állítod. Kitartást!

2019. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!