Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok orvosnak miért nincs...

Sok orvosnak miért nincs családja?

Figyelt kérdés

Több olyan orvosról is tudok akik 50-60 között vannak és soha nem volt családjuk.

Ez vajon miért lehet?


2019. máj. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem általános jelenség, hanem a te személyes tapasztalatod, úgy különösebb oka sincs.
2019. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így bekategorizálni, hogy az orvosoknak nincs családja, mert soknak meg van...

De, az tény, hogy az orvosi hivatás egy egész embert igényel és szerintem ez az egyik olyan foglalkozás, amihez nagy hivatástudat kell. Sokat dolgoznak, az egyetem alatt is többet kell tanulni a legtöbb szakkal ellentétben, de persze ettől lehetne ismerkedni. Ki tudja, mi az okuk. Lehet, hogy a karriert előbbre vették, mint a családot. Lehet, hogy nem is akartak családot, de az is lehet, hogy csak későn kapcsoltak, vagy, hogy egyszerűen nem találták meg a nagy Ő-t.

2019. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ismerik a hosszú elet titkát
2019. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!