Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van itt annyi életképtel...

Miért van itt annyi életképtelen srác akik folyton siránkoznak itt hogy semmi életük?

Figyelt kérdés
Minden nap rengeteg ilyen kérdést látni, miközben lányoktól meg alig alig. Ők miért kevésbé "defektesek"?
2019. máj. 19. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Lányoknak több a lehetőségük még akkor is ha introvertáltak.

Vagy csak nem ide járnak panaszkodni.

2019. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az életképtelen srácok siránkozása miatti siránkozás is egyre gyakoribb itt.
2019. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig jobb a siránkozásuk, mint a sok tini kiscsaj, akik egyfolytában vagdossák magukat meg napi 2-szer megkérdezik, hogyan tudnak öngyilkosok lenni.
2019. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg lányok azért nem mernek itt siránkozni mert egyből bombáznák őket a privátokkal.
2019. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
en lanykent sirankozok itt neha, de direkt nem irom oda a nemem. :D
2019. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
5 - előre sajnállak hogy most mennyi privit fogsz kapni :D
2019. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez egy ilyen csökött oldal, ahova a csökött emberek járnak. Meg a trollok, b-szogatni a nyomorultakat. Kitalálhatod, én melyik vagyok. (:


Mondjuk anno én is próbáltam 1-2x lelkisegélyeset játszani és picsogtam egyet, de ne tudd meg mit kaptam megértés helyett - hát... akkor ezt is adom vissza, kamatos kamattal. (: btw én is "lány" vagyok és akinek eddig elmeséltem személyesen, milyen életutat jártam be eddig, néztek nagyot, hogy hogy a viharba vagyok még egyáltalán ilyen jó állapotban (megsúgom: nem vagyok, csak nem engedem látni) :D Szóval nem túl nagy a toleranciám azok felé, akik fele annyi miatt rínak, mint a fürdősk-rvák, mint amit én végigcsináltam eddig. Noha az is igaz, nem tartom annyira durvának, mint amennyire azok az emberek, akiknek meséltem magamról. De ez tök másik történet. Megyek felveszem az acélbetkóst, aztán keresek még egy-két nyomit így estére. :D

2019. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

#7


És szerinted tényleg az a legjobb módja, ha másoknak beszólogatsz? Csak azért mert te kifogtál pár idiótát, aki piszkált a kérdésednél. Sajnos vannak ilyen degeneráltak.


Ja, és abba kár belemenni, hogy kinek mi a "sok", mert mindenkinek más a tűrésküszöbe. Van, akinek már azis felér egy hegynyi problémával ha le kell menni vásárolni.


Ui: Szívesen meghallgatnám, mi az, amit nem bírnak mások ép ésszel felfogni, ha van hozzá "kedved" szívesen meghallgatom privátban. 23/F

2019. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

Nézd, én már megöltem magamban a jó énem. Volt egy. A kis idióta. :) De már nincs. És én spec élvezek másba belerúgni. Problem? Ja, hogy az emberek tettek ilyenné? Oh well.

És bocs, de nem fogom 1000+1 alkalommal nagy nehezen és amúgy is hót fölöslegesen összeszedni azt a sok kedves kis hatást, ami elhozta számomra a romlást.

2019. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem kell bocsánatot kérned, csak azért írtam ha esetleg van kedved de ha neked rossz érzés akkor nem traktállak vele.


Ez a jó meg rossz énben pedig nem hiszek. A helyzet hozza ki az emberekből ezt a 2 oldalt. A helyzet pedig mindig változik, ahogy a világ is. Persze, most azt mondod, hogy mindenki dögöljön meg meg rúgjunk bele a szomszéd tehenébe is mert neki még van, meg tapossuk el azokat, akik szerintünk a "gyengébb" kategóriába esnek. De ki tudja, mit hoz a későbbi világ? 10 év múlval esz egy férjed meg egy gyermeked és valamelyikőjük esetleg ilyen lesz, akkor őket is belefojtod a vízbe? Vagy ledobod a tajgetoszról?


Az meg butaság, hogy az emberek tesznek ilyenné minket. Mindenki magában dönti el, hogy megpróbálja visszaadni azt, amit "kapott" vagy szimplán elfogadja, hogy nem vagyunk egyformák és lenyeli a dolgokat.

2019. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!