Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

23 évesen mennyi pénzetek van? Vagy mennyi volt, mikor ennyi idősek voltatok?

Albérletben laktok, vagy szülőkkel? Van saját autótok? Végeztetek egyetemet, vagy még oda jártok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénz, vagyon, fizetés, egyetem, fiatal, autó, albérlet

máj. 20. 09:50  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
23 évesen, emlékeim szerint épp csöveztem és üres üveget gyűjtöttem, legyen kajára. Aludni meg ahol sikerült. 25 volt a forduló pont, mikor megismertem a mára már páromat.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont máj. 20. 10:03 Privát üzenet

úgy emlékszem 1-2 millió volt akkor tájt

szülővel és nem volt autóm

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont máj. 20. 10:08 Privát üzenet
Egyenlőre még se mennyi, szülőkkel, nincs, nem, nemzetközi furgonos lettem így járom a nagyvilágot, európát és azon kívüli országokat, jelenleg ez a mindenem, most tudok majd el kezdeni félre rakni 23F

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont máj. 20. 10:10 Privát üzenet
Albérletben, nincs saját autóm, még egyetemre járok, de mindig dolgozok valahol, 1millio van félretéve. A szüleim havi 20-40ezerrel segítenek.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont máj. 20. 10:19 Privát üzenet

Nem volt auto, de meg jogsim se. Nem volt ra szuksegem.

Eretsegim sincs, nemhogy egyetem.

Penzem nem tul sok volt akkoriban, mert kulfoldi melobol vettem sajat hazat 20 evesen, es azt ujitgattam fel lassacskan.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont máj. 20. 10:27 Privát üzenet
albérletben voltam egyetem alatt, bevételem csak ösztöndíjból volt, meg persze szülők adtak kajára, bérletre. vezetni a mai napig nem tudok, tehát se most se akkor nem volt autóm. és most fejezem be a mesterképzést.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/21Időpont máj. 20. 10:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És akinek félre van téve 1-2 millió forint, azoknak miből, ha kérdezhetem? Szülőktől? Mert gondolom nem a havi max 80 ezer forintos diákmunkából :D Nekem is ennyi félretett pénzem van, de ezt inkább nem mondanám, hogy gyűjtöttem össze. Nyaranta meg külföldön dolgozok, de azzal is max 200-300 ezret lehet egy nyár alatt félretenni, mert ugyebár költségek is vannak.

# 7/21Időpont máj. 20. 10:39 Privát üzenet

#7:

informatikusként anno havi 74 körül volt a nettó amit kaptam (anyagilag volt jobb lehetőség, de szakmailag ez elég jó volt és be is jött végül :) )

és ebből tettem félre 20 éves koromtól

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont máj. 20. 10:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#8 jó igen, 3 év alatt ez reális. De abból is csak akkor tudsz félretenni, ha mellette a szüleid támogatnak, mert Pesten 74 ezer forint kb csak a havi kajádra lazán elmegy.

# 9/21Időpont máj. 20. 10:49 Privát üzenet
74 ezer foerint kajára, egy főre? te hol élsz?

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont máj. 20. 11:10 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt már veletek olyan, hogy "távkapcsolatban"voltatok valakivel aztán ennek hirtelen "vége"lett?
Voltatok úgy, hogy hó végére nem maradt pénzetek? Hogy oldottátok meg a főzést?
Voltatok már úgy, hogy több pénzetek lett és elmentetek egy üzletbe, hogy szép márkás ruhákat vásárolj, viszont az eladó lenézett, mert nem egy fú de híres márkát viseltél?
Voltatok már olyan helyzetben, hogy annyira nem volt pénzetek hogy inkább alig ettetek de hogy megbírjátok venni a parfümöt vagy ruhát amit már rég kinéztetek magatoknak?
Ti már voltatok úgy, és mit csináltok akkor, ha nagyon megtetszett egy ruha, cipő bármi, de nem volt rá pénzetek?
Voltatok már ugy hogy nem volt otthon semennyi pénzetek sem a bankban? Vagy 10. 000ft sem volt nálatok

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!