Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj, ha felveszem a...

Miért baj, ha felveszem a szemetet?

Figyelt kérdés

A családom egyea tagjai szinte rosszul vannak attól, ha felveszel egy csokis papírt a földről és kidobom, vagy egy üveget.



Miért baj ez? Csak én csinálom ezt vagy mi? Ti szoktatok felvenni szemetet?


Egyébként, azért veszeü fel, mert utálom, ha szemetelnek körülöttem..már több idegenre is rászóltam, hogy szó szerint pár méterre van tőled egy kuka!! Ekkor mindenki kidobja.. :/


Én sem szoktam szemetelni. Max nagy utakon gyümölcsöt dobok az árokba, de az lebomlik ugyebár..


2019. máj. 20. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem a kérdést. Ha dicsértetni akarod magad, akkor ez nem az alkalmas hely erre. Te is érzed, hogy nem normális aki szemetel, és érzed, hogy normális vagy, mert felszeded. Nincs kérdés, nem is volt. De ha akarod, majd én megsimogatom a buksidat: ügyes vagy!!!!
2019. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
dehogy baj, sőt. a családod meg bunkókból áll, van ez így
2019. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Bakteriális fertőzések miatt
2019. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed, hogy felveszed, bár többen lennénk! Én is fel szoktam. Főleg a nejlonzacskókat, hogy ne kerüljenek a Dunába, ne pusztítsanak el vízi állatokat. Meg üvegeket is, hogy ne törjenek el, és ne léphessenek bele a kutyák a szilánkokba. Ha hazafele találom a szemetet, hazahozom a szelektívbe. Gusztustalan és bosszantó (mért nekem kell mások után?), de jót teszünk vele, és akkor már megéri.
2019. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!