Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy hónapig a Balatonon. Hogy...

Egy hónapig a Balatonon. Hogy fogom bírni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a barátommal megyek a Balatonra dolgozni. Még soha nem voltam ilyen sokáig távol a szüleimtől és félek hogy hogy fogom kezelni a helyzetet. A munkától is félek mert egy hotelbe fogunk dolgozni soha nem dolgoztam sehol, itthon se kell semmit csinálnom és nem tudom hogy hogyan fogom bírni. Valaki aki volt hasonló helyzetben tudna nekem segíteni?

2019. máj. 20. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre ijesztő lehet az, ami még sosem volt az életedben, de nem akkora ördöngősség, majd megszokod az új dolgokat is.
2019. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csináld azt amire megkérnek. Amivel megbíznak, hogy végezd el, igyekezz jól, maradék és mormogás nélkül elvégezni, akkor nem lesz semmi baj. Igyekezz észre venni, hogy hol, mit kell csinálni, segíts annak, aki megkér, de ne hagyd magad kihasználni.

Kár, hogy eddig nem csináltál semmit (legfeljebb a mobilbillentyűket nyomkodtad, ettél, aludtál, csevegtél...

2019. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!