Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből lehet meggazdagodni...

Miből lehet meggazdagodni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok, hogy miben rejlik most a “jövő”, mit érdemes tanulni. Tudom, nem a fizetés miatt választunk pályát, de azért érdekelne, hogy mi a felkapott most. Ha jól tudom, az IT megy most nagyon, és egyéb számítástechnikai és programozási szakmák a keresettek.


A gázszerelő és fidesz szavazó poénokat meg lehet spórolni :)



2019. máj. 20. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy olyan dologhoz kell érteni és abban jónak lenni, amit szeretsz csinálni és van rá kereslet.
2019. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
influencerkedes, vallalkozas, informatika, zeneles. nekem hirtelen ezek jutottak eszembe. de persze az sem mindegy mennyire akarsz gazdag lenni.
2019. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Jó ötletek, jó kapcsolatok, kitartó munka. Ez a három kell hozzá leginkább. Ha igen, a legfontosabb, BECSÜLET!
2019. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

A biztos receptet megtalálod Orbán hátsó felének tisztogatásával!

(és ne reklamálj hogy Orbánoztam: ha nem írod a kulcsszavakba, eszembe sem jutott volna!)

2019. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó elég lesz😂. Csak akárhány ilyesmi kérdést olvastam, mindig volt egy humorzsák aki lenyomta a “legyél gázszerelő milliárodos”, vagy csak szimplán fideszes politikus és a vagyondod egyenlő az ország vagyonával..
2019. máj. 20. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért ez így cseppet sem ellentmondásos:


"A gázszerelő és fidesz szavazó poénokat meg lehet spórolni :)


Keress kérdéseket hasonló témákban: Magyarország, gazdag, gazdagság, vagyon, pénz, Orbán Viktor, Mészáros Lőrinc"

2019. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62 megint mellé lőtt mint általában szokott is...
2019. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A kezdetekbe nem gondolt bele főleg az általa istenített emberek kapcsán
2019. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
MLM, coach.
2019. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hulyekbol
2019. máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!