Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha semmi és senki nem érdekel depressziós vagyok?

Keress kérdéseket hasonló témában: depresszió

máj. 21. 09:48  Privát üzenet  

A válaszok
Nem feltétlen. Lehet apatia is vagy ilyen a személyiséged ha nem ujkeletu ez. Vagy csak túlterhelodtel és így védekezel. Depresszióhoz azért ettől több kell.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 09:52 Privát üzenet
Nem biztos. Lehet,hogy eleged van az emberekből,és ezért mindent letojsz. Velem is ez van.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 10:18 Privát üzenet
Lehet, hogy az vagy, de ez egy mentális betegség, nem szabad csak úgy dobálózni vele. Menj el pszichológushoz, ő tud majd segíteni :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 12:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sohase tud majd senki elfogadni mert depressziós céltalan senki vagyok?
Vajon engem miért nem szeret senki? Sem barátságból, sem szerelemből. Már tiszta depressziós vagyok
Jól gondolom, hogyha senki nem veszi észre, hogy depressziós vagy, akkor nem is érdekelsz igazán senkit?
Éreztétek magatokat már ugy hogy nem törödik senki veled és ki taszitótt vagy, , te törödsz másokkal és nem kapod vissza és etöl megtört és depressziós leszel ezt érzem én is: tanács?
Miért nem veszi észre senki, hogy depressziós vagyok?
Senki nem szeret viszont, akihez csak közeledtem mind elutasított. Helyes pasi vagyok, de már teljesen depressziós. új környezet segítene?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!