Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olasz ferfival beszelgetek 1...

Olasz ferfival beszelgetek 1 eve. Talalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Tavaly nyaron kint voltam Olaszorszagban. Miutan hazajottem, megtalaltuk egymast Interpalson ahova azert regisztraltam fel,hogy kicsit az angolomat gyakoroljam mert nagyon sokat felejtettem. Elkezdtunk beszelni. Ez tavaly junius 20.-a kornyeken volt. Azota beszelunk szinte allandoan,sokszor nagyon komoly temakrol is. Sot leginkabb arrol szolnak a beszelgeteseink,hogy ki mit csinalt aznap, milyen napja volt stb stb...Tavaly ugy volt,hogy meg augusztusban kimegyek Olaszorszagba nyaralni, akkor talalkoztunk volna de kozben ugy alakult,hogy megsem mentem ki. Viszont iden juliusban megint megyek nyaralni ugyanoda ahova tavaly. Ez a hely 45km-re van attol a varostol ahol o lakik. Emlitettem mar neki es o meg mindig szeretne talalkozni velem. Szerintetek talalkozzunk? En 23 leszek o pedig 43. Eleg sok a korkulonbseg viszont tenyleg nagyon jol kijovunk. Ti mit gondoltok? Kicsit felek,hogy koppanok majd es csak azt akarja. (bar nem igy ismerem de sosem lehet tudni,nagy a korkulonbseg nagyon) Ti mit csinalnatok?
2019. máj. 21. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Lehet,hogy egy pszichopata,aki fel akar darabolni. Volt egy ilyen eset a hírekben. A csaj kiment Angliába mert megismerkedett egy férfival,és mire kiment,utána halott volt.
2019. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pszichopata. Nem vagyok azert ennyire ostoba.. es nyilvan nem egyedul mennek nyaralni.
2019. máj. 21. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Férfiként mondom hogy biztosan szeretne veled szexelni és valószínűleg nem csak veled levelezik. Te neked bejön mint férfi?
2019. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon... Beszeltunk ugye tavaly errol mar es akkor az volt a terv,hogy leszallok a geprol delutan, elmegyek a hotelba es masnap delelott jonne kocsival es elmennenk megmutatna a kornyeket. Elvileg arra a napra szabadda is tette mar magat csak engem nem engedtek el munkahelyrol es emiatt szivtam meg a nyaralast.
2019. máj. 21. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted egy 43 éves olasz férfi mit akar veled csinálni, sakkozni?
2019. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha egy éve ilyen kitartó, akkor két dolog lehet. Vagy egyáltalán nem érdekled, vagy totálisan beléd van zuhanva. Az utóbbi azonban valószínűtlen, mert az nem tartana ki ennyi ideig. Pláne egy 43 éves palinál.


Különben meg ha azt akarja, akkor mi van? Lehet, hogy ha találkoztok, rájössz, hogy ő is bejön. Na meg kipróbálhatod, milyen egy tapasztalt férfi. Gondolod, hogy utána lenyírják a hajad, és végigkergetnek a főutcán korbáccsal?

2019. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!