Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debreceni Svetitsbe járnak...

Debreceni Svetitsbe járnak jófej emberek?

Figyelt kérdés

Vagy ott mindenki full régimódi, prűd, visszafogott? Mindenki vallásos? Kinézik az embereket?

Gimnázium érdekelne.(Sok rosszat hallottam rola)



2019. máj. 21. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ, hogy mi az elvárásod?!

Prűd? Visszafogott? Hát milyen legyen egy olyan iskola, ahol apácák tanítanak?

Nem nézik ki az embereket, de nem szeretik az idiótákat. Őket sem nézik ki, csak helyén kezelik a dolgokat.

2019. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide és meglátod hogy majdnem ugyan olyan mint egy állami suli,csak vannak néha misék,lelkinapok stb. És nem mindenki vallásos(de a többség igen). Néhány diák pedig a visszafogott tökéletes ellentéte (bár kinek mi a visszafogott). Egyébként én nem rajongok érte,de nem is annyira szörnyű mint amennyire néhányan állítják.
2019. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom még látod-e a válaszom, de teljesen jó fej emberek vannak. A tanárok és a diákok is. A vallás akkor kap szerepet igazából, amikor mise vagy valami ima van, de nem kell igazából vallásosnak lenned. A többség talán az, de nem látszik. Nincsenek azok az emberek képzeletében élő szent fazekak.
2021. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!