Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesként nem voltam...

Huszonévesként nem voltam soha bulizni, de baráti társaságom sincsen. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Normális vagy. Ezért ilyen barátokat kellene találnod, de ilyen kevés van.
2019. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
ööö...miért is gondolod, hogy bármi baj van veled? :/
2019. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert magányos farkas vagyok itthon gubbasztok
2019. máj. 22. 10:06
 4/8 anonim válasza:
67%
Szerintem pont az a normális aki nem issza le magát minden hétvégén hulla részegre
2019. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell tudni, hogy miért nincs egy barátod sem. Nem sikerült egyetlen közösségben sem senkivel sem összebarátkozni? Iskola? Családban unokatesók? Szomszédok?

Valószínűleg zárkózott vagy, barátságtalannal tűnsz mások számára.

2019. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki jár bulizni, az miért egyenlő azzal, hogy minden hétvégén a sárga földig issza magát és nem normális?


Kérdező!

Gondolom változtatni szeretnél. Dolgozol vagy tanulsz még? Nincs olyan ember a környezetedben akivel azonos az érdeklődési körötök? Ha van hívd el egy kávéra és kezd el kiépíteni a kapcsolatot. Ha nincs, akkor járj kiállításokra, előadásokra vagy arra ami az érdeklődésednek megfelelő, biztos találsz olyan embert, aki egyedül van és össze tudsz vele ismerkedni.

2019. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kutyád, ismerkedj kutyasétáltatás közben. Vagy kezdj el futni, sportolni és hasonló érdeklődésűeket könnyen találsz.


Ami érdekel, ami a hobbid, vagy a hobbid lesz, az legyen az irányadó.

2019. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mások az igényeid. Nyilván neked más fajta szórakozás jönne be, de arra nem igen találsz társaságot magadnak, ezért nem jársz sehova. Ha nincs senki akkor járj el egyedül különféle közösségi helyekre kiállítás, kézműves foglalkozásokra például, autós, vagy motoros találkozókra, vagy bármire ami érdekel téged, és pikk pakk találsz magadnak olyan embert akivel összehaverkodsz. Vagy ismerkedj a neten egy online játékban például ha ez érdekel.
2019. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!