Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a rosszindulatú embereket...

Ha a rosszindulatú embereket a környezetedben ignorálod, akkor milyen lesz az életed?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Az enyém boldog és kiegyensúlyozott amióta nem akarok senkinek megfelelni és magasról tojok arra, hogy mindenféle random embernek mi a véleménye rólam és az életemről. Ha valaki mérgező hatással van rám, azt eltávolítom az életemből. Ha erre nincs lehetőség, mert például munkatárs, akkor csak simán minimumra redukálom a kommunikációt és amennyire lehet, kerülöm. A számomra nem fontos emberek rosszindulata pedig simán lepereg rólam, miért is hagynám, hogy ezek hassanak az életminőségemre? Mire lenne jó?
2019. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
84%
Olyan, hogy a körülöttem lévők 80%-át ignorálom emiatt. Őket zavarja, engem nem.
2019. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon általában magányos, mert a környezeted 100%-át ignorálnod kell. XD
2019. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: +1
2019. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Unalmas életed lenne... 😂
2019. máj. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lesz az életed. Én az agresszív, kötözködő rosszindulatú rokonaimat (kettőt) is kitiltottam a házból, azóta kiegyensúlyozottabb az életünk. Ne engedd, hogy bántsnak, aki mégis azt teszi, azt töröld ki az életedből. Nem igaz, hogy nem lehet. LEHET:)
2019. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!