Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdődő depressziót hogy...

Kezdődő depressziót hogy lehet megállítani?

Figyelt kérdés

Lehet baromság, amit mondok, de úgy érzem rossz irányba haladok. Pitiáner dolog, de még most szeretném valahogy megfékezni, amíg nem késő.


24 éves egyetemista lány vagyok (augusztusban 25). 3. évemben vagyok, de lassan haladok. 20 évesen mentem egy egyetemre, de benéztem a választást ezért 2 év múlva váltottam 22 évesen. Jelenleg kb a felénél tartok. A problémám az, hogy úgy érzem esik szét a koncentrációm és néha élni sincs kedvem. Nyűgnek érzem a tanulást, a háztartást és úgy amblokk mindent. Legszívesebben semmit sem csinálnék csak bambulnám a tévét vagy aludnék. Nem teszem, mert nem akarok lesüllyedni, de nem könnyű.

Az egészhez hozzá tartozik, hogy epilepsziás vagyok, voltak mostanság enyhébb rohamaim, pár hónapja kiegészítő gyógyszerre állítottak át, mellékhatása szerencsére nincs. De a rohamok miatt enyhébb pánik alakult ki. Esténként nehezen alszok, nyugtatót szedek az alvás érdekében.

Fáradtnak érzem magam. Nagyon fáradtnak. Sok más is van, ami terhel, de nem akarom sokáig húzni. Lényeg a lényeg, nem szeretnék szétesni, elbaszni az életem, hanem felépíteni és rendes életet élni. Van tipp mihez kezdjek? Írjam ki vkinek a gondjaimat?


A segítséget előre is köszönöm!


2019. máj. 23. 22:41
 1/6 nemaRendőrség ***** válasza:
35%
Csak légy boldog és ne stresszelj
2019. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal. Nem ciki, ha nem vagy depressziós, akkor is jobb megelőzni a bajt. Teljesen normális dolog, hogy felkeresed, ha tartósan rosszkedvű vagy és sehogy sem tudsz túllépni rajta.
2019. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Don't war, make love!
2019. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítségével
2019. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Stop depi!✋⛔️
2019. máj. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A pszichológus jelenleg nem opció, legalábbis a magán nem, mert azt nem tudom jelenleg kifizetni. A depinek meg stop-ot mondok, amennyire bírom :D Bár van, amikor nehéz. Nagyon nehéz.
2019. máj. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!