Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok mennyire elnézőek...

A lányok mennyire elnézőek egy tájékozatlan férfival?

Figyelt kérdés
Van egy lány elkezdtünk levelezni, írt valamit, én meg azt nem tudtam mit is jelent igazán, ezért rákérdeztem, mondtam hogy tájékozatlan vagyok kissé leírná e hogy mit is jelent amit írt. Azóta nem kaptam választ. Ne is számítsak rá hogy válaszol?
2019. máj. 24. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Hàt figyelj szerintem elég bunkó ez a csaj hogy ezért màr nem is vàlaszol. Nem vesztettél semmit szerintem. Normàlis lànyok nem ilyenek.
2019. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem az miatt nem ír, az biztos.
2019. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazán nem tudom, milyen témában vagy tájékozatlan, de én a helyedben nem töle kérdezösködtem volna, hanem utána nézek a neten.
2019. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lett volna azt írnod, hogy "Ezt hogy érted?". Lehet attól, hogy így kifejtetted, elkönyvelt egy tudatlan balfácánnak.
2019. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem vesztettél sokat ezzel a libával kedves kérdező.
2019. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miről van szó, így nem is tudok ténylegesen válaszolni, de ha valami olyat kérdeztél, ami hosszas kifejtést igényel, ugyanakkor fenn van minden infó róla a guglin, akkor én is forgatnám a szemem (van egy barátnőm aki gyakran csinálja ezt; ahelyett hogy a keresőbe gépelné be a kérdéseit, nekem írja őket, ami néha fárasztó-bár én válaszolok, amikor látom hogy írt) .

Plusz azt sem tudjuk, hogy mennyi ideje nem írt vissza. Pár óra? Pár nap? Pár hét?

Az embereknek nem kell 0-24 elérhetőnek lenniük,szóval ha nem annyira rég óta ignorál, akkor lehet hogy csak elfoglalt.

Szerintem abból ítéld meg a helyzetet, ahogy reagál, ha majd vissza ír.

2019. máj. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fog írni, nem kár érte hidd el. Normális ember ilyenen nem akad fenn, hanem szívesen segít, elmagyarázza azt, amit nem tudsz.
2019. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez erösen függ attól, mi az, amit nem isert a kérdezö. Ugyanis ha valami speciális dolog, akkor elfgogadható, hogy nem tudja (habár akkor is értelmesebb lett volna a google-ban rákeresni), de ha teljesen alapdolog, és arról nincs fogalma, akkor nem a lány a hülye!
2019. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!