Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki félénkn...

Van olyan, hogy valaki félénknek születik?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2019. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nincs. Ez a neveltetés miatt alakul ki plusz az önbizalomhianyból , ami meg szintén a családon múlik
2019. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Személyiségjegy. Kialakul. Egyébként az önbizalom növelhető különböző módszerekkel elég jó hatékonysággal.

Én is mindig félénk voltam, főleg gyermekkoromban de soha sem jutott eszembe az, hogy annak születtem volna. Ma is vannak dolgok amik nehezen mennek de rengeteget változott a helyzet. Az a tapasztalatom, hogy ha megvan a megfelelő motiváció akkor a félénkségem könnyen és fájdalommentesen háttérbe szorul.

2019. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem félénknek, introvertáltnak. Ez ugyanolyan személyiségjegy, mint ha valaki makacs, vagy barátságos, vagy szerény
2019. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!