Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon a normál súlyú ( pl 165cm 55-60kg) fogyni akaró lányokat mindenki bíztatja hogy igen ez az egészséges fogyjon csak. De a 170 cm 90kg-s lánynak azt mondják, hogy semmi baj fogadja el magát ahogy van minek fogyni?

Figyelt kérdés
persze azokra gondolok akik nem betegség miatt kövérek!
2019. máj. 24. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert ahány ember annyiféle vélemény.

Fiatalon például néhány kiló plusz is kétségbeeséssel tölti el az embert, aztán középkorúként máshová helyeződnek a hangsúlyok.

2019. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Na, például tőlem aztán azt csinálnak, amit csak akarnak :)
2019. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Tudnál egy olyan kérdést mutatni, ahol a 170 centis, 90 kilós lánynak azt mondják, jó ez így? Mert szerintem ez nem jellemző.
2019. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Pont az ellenkezője igaz annak amit írsz. Olvastál legalább 5 kérdést ebben a témában?
2019. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem érdekel ki hány kiló. De, a párom ne legyen túlsúlyos, nem az az ideálom.

Amúgy az elhízás a modern ember problémája, a történelem során nem volt ennyire jellemző. Szerencsére nekem nincs ezzel bajom, de tudom, hogy nem úgy van az, hogy gyakorin biztatnak, hogy fogyjak le akkor le is fogyok.

Viszont az, hogy fogadd el magad nem azt jelenti, hogy ne törekedj a jobbra.

2019. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Mi van kérdező, ennél a kérdésnél ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. senki nem adott neked igazat, ezért most kiírsz még egyet, egy másik kategóriába, hogy sírjál, hogy igazold magad?

Csak az előbb még a csaj 160 centi volt.


"De a 170 cm 90kg-s lánynak azt mondják, hogy semmi baj fogadja el magát ahogy van minek fogyni?"

Ilyet mégis hol olvastál? Linkeld már be, mert én mindig arra biztattam mindenkit, hogy a plusz kg-k egészségre ártalmasak, le kell fogyni a saját egészségük miatt.

2019. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem biztatják a kérdező barátnőjét, hogy fogyjon, csak nyugtatják a kérdezőt, hogy nem lesz baja, ha lemegy pár kg. Nem azt írják, hogy előnyére válna, csak azt, hogy ne aggódjon, nem fog baja esni, ha mégis fogyna, nem kerül az alultápláltak kategóriájába.


Ha mondjuk a kérdező azt íra volna, hogy a lány 45 kg és 157 cm, szerintem már aggódó kommentek jöttek volna.


Ami azt illeti; ha plusz kilók - azt kell előzör figyelembe venni, hogy az illetőt ez zavarja e fizikailag és lelkileg. Talán ezért tanácsolják, hogy fogadja el magát. a 170 cm 90 kg. De sokszor adnak segítséget egy helyes diéta kialakításához.

2019. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

#7


Olvasd el ezt a kérdést és a válaszokat, érdemes lesz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2019. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én azokat támogatom, akik inkább rábeszélik a másoikat, hogy fogadja el magát; voltam anorexiás és nagyon nehéz volt kijönni belőle :(
2019. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.

# 8/9 Időpont ma 13:49


Köszi a linket, megnyitottam, olvsom máris.

2019. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!