Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nagy ügy, ha a...

Mennyire nagy ügy, ha a köszönések után nem szoktam mondani a *kívánok* szót?

Figyelt kérdés
Általában csak úgy köszönök hogy Jó reggelt/napot/estét és ennyi. Ti mit gondoltok? Szerintetek csak én fújom fel a dolgot?
2019. máj. 24. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy.
2019. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Őszintén szólva a környezetemben 1-2 embert leszámítva senkit se hallottam még úgy köszönni, hogy utánuk rakja a kívánok szót, szinte mindenki a rövidebb verziót használja...Persze valószínűleg le leszek pontozgatva a 3.14csába és majd megkapjuk a többi válaszolótól, hogy büdös prolik vagyunk és ez milyen tiszteletlen, stb. De itt még azt is leprolizzák, aki reggelente a pékségben a "Még valamit?" kérdésre azt válaszolja, hogy "Csak ennyi lesz, köszönöm", legalábbis egy régebbi hasonló kérdésre adott válaszomból kiindulva :/

2019. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel.
2019. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van, aki ezt flegmaságnak gondolja, egyes öregek. Szerintem meg nem az, mert az alapvető illemet megadja így is az ember, szóval mindegy.
2019. máj. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!