Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek mégis mit...

Az ilyen emberek mégis mit várnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előfordul, hogy válaszolok a Szexualitás kategóriában, és akárhányszor odaírom a koromat (mert pl a kérdező ezt kérte a válaszolóktól), rögtön jönnek a rosszabbnál rosszabb üzenetek. A többség arról érdeklődik, szeretnék-e vele lefeküdni (még akkor is ha az adott kérdésre a válaszom tartalmazza az ő kérdésére a választ) vagy nincs-e eladó ruhám nekik, esetleg nincs-e kedvem videó chatelni.

Ma egy 57 éves pasas írt rám, azzal, hogy neki csak vetkőzés és kézi munka kéne, beszéljük meg az árat.

A pofám leszakad. Ezek az emberek mit várnak? Hogy majd tárt karokkal ugrok eléjük? Nyilván tiltom ezt, de már marha idegesítő.

Próbálom normálisan elutasítani, de a többség besértődik, és elkezd sértegetni.



2019. máj. 25. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű

Ne írd oda a korodat

2019. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
En mar nem valaszolok senkinek. Meg ha ertelmesnek tunik, akkor sem.
2019. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Mizu? Vidéki vagy? :D

40F


Le kell szarni. Mást nem nagyon tudsz vele kezdeni. Ez a nagy anonomitás kihozza az állatot a legszerényebb szűzből is. Biztos magából indul ki és úgy gondolja, hogy ott bárki kapható bármire, csak történjen valami.

Nagyon szót se érdemel szerintem :)

2019. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Néhány embernek sikerül, de nem hiszem hogy ténylegesen lefeküdni szeretnének veled, csak unatkoznak és sextingelni akarnak, maximum kép cserével.


Ami még mindig furcsa és elég egészségtelen szexuális életre utal, de a kérdésedre talán ez a válasz.

2019. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit várnak? Kétségbe vannak esve, ha bárkiről beazonosíthatóhogy nő, már írnak is neki, "hátha" és kisebbrendűségi komplexusaik miatt sértegetnek meg mert frusztráltak.

Én még olyat se írtam, hogy nő lennék, csak a koromat, de már jött a "kedves harmincas nő" "szeretnék ismerkedni" típusú üzenet, meg se kérdezte hogy valóban nő vagyok -e. Pár kérdéshez írt válaszom alapján mindig betalált, amíg meg nem untam.

Egyébként vannak rendkívül normális, kedves, intelligensek is.

2019. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tagadom, én is sokszor ráirok innen lányokra, de :

1. Max. kultúráltan teszem

2. Ha elküld, elfogadom és nem nyaggatom tovább

3. Nem sértődgetek és hasonlók

4. Tudomásul kell venni, hogy nem jöhet be mindenki mindenkinek, még ha cseréltünk már képet, akkor sem.


Egyébként pedig örökszabály, ha valaki b....sztat valakit, ezt egészen addig csinálja, amig kap rá választ, mindegy milyet, de kap, addig eléri mindig a célját.

Semmit sem szabad vélaszolni és akkor szépen lassan eltűnik és megszűnik.

2019. máj. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem te vagy az egyetlen nyugi ...
2019. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is kapok minden nap majdnem szexuális tartalmú üzeneteket ,pedig soha sehova nem írtam olyat amiből azt szűrhetnék le hogy kamerában maszturbálnék nekik vagy chatszexelnék ... Múltkor az egyik azt akarta hugyozzak a szájába xD beteg emberek vannak ...
2019. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!