Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az hogy a közösül...

Hogyan lehet az hogy a közösülést mutató nemiszerves képeket törlik az instagramról de a szülős képeket nem?

Figyelt kérdés
Tegnap belefutottam egy szülős képbe, még az elején voltak a dolognak a gyerek feje nem látszott, magyarul volt egy elég közeli kép egy nő nemiszervéről. :-D Jelentettem de állítólag nem ütközik semmilyen szabályzatba. Pedig benne van hogy nemiszervet ábrázoló képek nem kerülhetnek fel. De ha ugyanezt feltölti más akkor rögtön törlik. Ugyanez facebook-on is. Letiltanak egy festményt de a pucér gyerek és a szülős kép maradhat. A pucér gyerekről csak annyit hogy pár hónapos lehetett, egy ismerős lájkolta a képet és úgy jött fel az idővonalamra. Vagyis nyilvános fotó volt. Jelentettem a gyerek védelme érdekében de nem ütközik de állítólag nem sért szabályt. Miért van ez?

2019. máj. 25. 13:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy szembejött velem, nem azt hogy rákerestem. Mit nem lehet ezen érteni és a kérdésre válaszolni?
2019. máj. 25. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert aki válaszolni fog neked, mindenkinek az lesz a véleménye, hogy egy jelentgetős beszűkült látókörű ember vagy. Semmi közöd más képeihez, ami nem jelenti azt, hogy egyetértek a szülő nő lyukát mutogató képekkel, de lapozok, és nem jelentgetek senkit! Ennyi.
2019. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mi van a gyerekfotókkal? Nyilván a saját szülei nem érik fel ésszel hogy pucér gyereket nem rakunk fel nyilvánosan a netre, akkor minek van a szabályzat?
2019. máj. 25. 14:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy szűk látokörű vagyok, ez csak egyszeri eset volt. Csak elgondolkoztam a dolgokon. :-D de kár volt beleírnom a jelentést mert mindenki ezen fog fennakadni
2019. máj. 25. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kár volt, mert látom törölték itt is a válaszokat. A pucér kisgyerekfotókról nekem is az a véleményem, hogy a hülye szülő nem fogja fel, hogy az a gyerek majd felnő, és ha visszakeresi magát mondjuk a google-ban, az már mindig ott lesz.

Régen otthon vagy műteremben készültek pucér babafotók, de az papírkép volt, és a szülő max. a szűk családnak mutogatta. Ebben viszont igazad van.

2019. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint a nyilvános szoptatás. Van egy csomó ősanya akinek élete egyetlen eredménye, hogy gyereket tud szülni ezért ezt minden alkalmat megragad, hogy mások torkán lenyomja, hogy Ő bizony anya, ez a léte értelme, nem törekszik más eredményt elérni, élete egyetlen célja, hogy mindenkinek megmutassa, hogy gyerekeket vállalni az èlet egyetlen valódi értelme és feketelelkű gyerekgyűlölő senkiházi démon aki másként gondolkodik. Ezért kell publikálni a szülős fotókat és mindent a gyerek első kakijától kezdve. Persze ha valki egy kihívóbb képet posztol az rib4nc.
2019. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megjegyzem semmi különbség a nyilvános szoptatás és a monokinizés, ahogyan a szülős fotó és a pucsítós seggfi között. Ugyanúgy magáncélra készül és ugyanúgy nincs köze hozzá másnak.
2019. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig logikus, hogy a szexből lesz a gyerek
2019. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt en sem ertem hogy elvileg 18 a korhatar akkor mit keresnek fenn pucer gyerekek
2019. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!