Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legszívesebben eltűnnék egy...

Legszívesebben eltűnnék egy erdőben és vissza sem néznék. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Irritál ez a világ, a tarsadalom, az idióta emberek, a hülyeségeik, meg úgy minden, ami ehhez kapcsolatos. Úgy érzem, ebben nem akarok részt venni, s elkerülném, ha lehet. Viszont rá vagyok kényszerítve, hogy a nyájjal maradjak.


Ti nem éreztek hasonlóképp?



2019. máj. 27. 14:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Súlyos autizmus?
2019. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%

És melyik erdőben? Mert Magyarországon pár óra alatt teljesen átfésülnek bármilyen erdőt a kutyás rendőrök és a rendőrségi helikopterek, ha eltűnsz és bejelentés érkezik, hogy eltűntél egy erdőben.

A másik, hogy mit kezdesz az erdőben? Discovery Channel Csupasz túlélők- magyarországi különkiadás lesz? Vagy mi? Mit fogsz dolgozni? Bejelentett lakcímed mi lesz?

Mert bizony hajléktalannak fogsz számítani és ugyanúgy, ha megtalálnak be fognak vinni egy hajléktalanszállóba.


Ezeket amiket írsz nagyon utópisztikus gondolatok.

2019. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt komolyan gondoltad? - Átfésülik pár óra alatt? :D

Ha eltűnik valaki, lesz@rják, hogy melyik erdőben van, nem fognak utána menni. Ha mégis, úgysem találják meg.

2019. máj. 27. 15:08
 4/25 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyanról, hogy hőkamera? Rendőrségi helikopteren beépített hőkamerával pár óra alatt simán feltérképezik a területet.


Nyilván, ha a brazil vagy kolumbiai őserdőre gondolsz (Amazonas-medence), akkor nem szóltam. Na ott, tényleg el lehet bújni a sűrű bozótosban! Nem néhány négyzetkilométeres ott az erdő. Hanem több ezer!

2019. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Képzeld, hallottam :D.


És mi lesz, ha megtalálnak? (Amire valljuk be, nagyon kicsi az esély). Korlátozzák a személyi szabadságom? Visszavisznek egy hajléktalanszállóra, ahonnan másnap ismét meglógok?


Különben is, honnan tudná bárki is, hogy melyik erdőben vagyok, ha nem szóltam erről senkinek?


És nem hinném, hogy egy eltűnt személyre ennyi energiát pazarolnának. Legalábbis még nem hallottam, hogy xy-t hőkamerával keresték a magyar erdőben.


Egy bűnözőt még talán...

2019. máj. 27. 15:44
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

"Legszívesebben eltűnnék egy erdőben és vissza sem néznék. Miért érzem ezt?" Mert még nem próbáltad ki, milyen is az.


"Irritál ez a világ, a tarsadalom, az idióta emberek, a hülyeségeik, meg úgy minden, ami ehhez kapcsolatos." Ugyan, dehogy irritál téged a világ, az emberek etc -hiszen nem is ismered őket. Hogy a világ, a társadalom etc interpretációja a fejedben, az milyen, arról nem a felsoroltak, hanem te tehetsz, kedves Kérdező. (Magánmegjegyzés: sajnálom, hogy ilyen tükröt tart eléd a világ. Ciki lehet, mikor mindenki szembe jön az autópályán.)


"Úgy érzem, ebben nem akarok részt venni, s elkerülném, ha lehet." El lehet kerülni, több módon is, csak egyszerűbb sajnáltatni magad. Ha komoly ember lennél, megtalálnád/megvalósítanád a módját.


"Viszont rá vagyok kényszerítve, hogy a nyájjal maradjak." Ugyan, dehogy vagy! Csak egyfajta áldozati szerepbe kényszeríted magad, indokolatlanul.


Mikor indulsz abba az erdőbe? Megígérem, nem fogunk kerestetni!

2019. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Sokszor, szinte állandóan én is hasonlót érzek, mert nem vagyok annyira vagány, törtető erre a társadalomra, és kezdem érezni, hogy lassan "megesznek". Az erdős élethez is pínz kell, mert minden magántulajdonban van, meg minden a társadalomé, meg rengeteg szabály-törvény van, szóval így nehéz ez is.
2019. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá pénz. Odakinn semmit sem érnek a törvények.
2019. máj. 27. 17:41
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek kérdező,csak egy kérésem van,vigyél magaddal, kérlek...
2019. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ha ilyen szépen kéred, felőlem... :DD
2019. máj. 27. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!