Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Romániába utazni biztonságos?

Romániába utazni biztonságos?

Figyelt kérdés

Segesvár környékére egy kis faluba hívtak a nyárra karitatív munkára.

Több napot lennénk ott, így egy ismerősöm ismerősénél aludnék.


Milyen a közbiztonság ott? Tartani kell Ukrajnától?


2019. máj. 27. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos, igen.


Ukrajnától?? :D Szerintem inkább jobban félj a medvéktől és farkasoktól, Ukrajna nagyon messze van.

2019. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyesebb Magyarországnál. Itt is van ugyebár néhány gáz környék..
2019. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 joskaaparaszt válasza:
100%

Az attol függ:

1. Családdal, normális baráti társasággal mész túristaként Székelyföldre, növeli a túlélést.

2. Beöltözöl Piros-Fehér-Zöld szinekbe, plusz arcfestéket is tolsz magadra, kezedbe baseball ütővel azt kiáltod Bukarest getto negyedébe hogy Román Szudzsi Pulá Transilvania magyar lesz, lehet hogy egészségkárosítóhatása lesz a dolognak :D


De egyébként hogy komolyan is megpróbáljak válaszolni a kérdésedre, hová szeretnél menni? Sok szép hely van. Én pár éve Pádisban jártam, jó volt a kiszolgálás, kaja, stb, semmi konfliktusunk nem volt.

2019. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell tartani. Mi a medvéktől paráztunk :D
2019. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni,nyugodtan mehetsz.
2019. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, minden hol van mitől tartanunk de most nem megyek bele,ukrajnától nem kell tartani,az emberek meg olyanok mint itthon van ilyen is meg olyan is, leginkább én a maciktól és a farkasoktól szoktam tartani.
2019. máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Voltam már ott, egy barátommal mentem, nem volt semmi konfliktus. Persze lehet azért, mert voltam valakivel. Egyedül azért nem mennék ki.

De nyilván biztos vannak rosszabb helyek ott is. Mint ahogy M.o-n is.

2019. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!