Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Katasztrófális ez a kibírhatat...

Katasztrófális ez a kibírhatatlan időjárás, a termés szétrohad, a közlekedés teljesen megbénul, hatalmasak a károk. Hogy lehet ennyi esőt bírni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 22:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Remélem ezek után hónapokig 1 csepp eső sem esik. Nem normális ez az időjárás.
2019. máj. 29. 22:23
 2/20 anonim ***** válasza:

A jegesmacik alól meg kiolvad a placc.

Most az esik le ide.

Szerencsére most adtuk el a vályogputrinkat, és normális házba költözünk.

De még lehet, az is összedől ettől a qrva esőtől.

2019. máj. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Eddig szárazság volt,az volt a baj,most

meg mindennap esik az eső,ez se jó,de

nem tudunk mit tenni, sajnos az időjárást

nem tudjuk befolyásolni.Most is esik,ma

már harmadszorra.Majdnem mindennap esik.

Vasárnap nem esett,

2019. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Megnéztük a Dunát,jó magas volt már,de

volt már ennél sokkal magasabb is,amikor

kiáradt a medréből és elöntötte az egész

dunapartot,többször is volt ilyen itt

Vácon,talán az utolsó 2013-ban volt.Előzőt

is én irtam.

2019. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom, hogy te hol élsz, de itt az időjárás kibírható. Kellemetlen a frontérzékenyek számára, de ennyi. A föld rohadt sok vizet képes felvenni. A termés örül, hogy nem szárad ki. A buszok, vonatok, személygépjárművek gond nélkül járnak. Max be kell kapcsolni az ablaktörlőt, vagy ruhát váltani, ha hazaértél. Károkról eddig nulla és zéró hír érkezett.


Ha te Kaliforniában élsz, és 2 naponta földrengés meg tájfun van, akkor oké, de egyébként mi a lótúró van? Igen, esik egy kis eső. Némi kellemetlenség, de alapvetően semmit nem befolyásol.

2019. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
45 perc esőzés után 12 különböző BKV járat leállt, hetek óta majdnem minden nap esik, a járdákon kerülgetni kell a hatalmas pocsolyákat, az építkezések teljesen állnak a hatalmas mennyiségű víz miatt. Nem kell Kaliforniázgatnod.
2019. máj. 29. 23:20
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Én remélem, az egész nyár ilyen lesz.
2019. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor remélem szívesen fizetsz 1000 ft-ot a paprika kilójáert, dagonyázol a sárban és állsz órákat a dugóban, mész egész nap homokzsákokat pakolászni, és végül fulladsz bele a nagymennyiségű vízbe
2019. máj. 30. 07:03
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

#5

TE hol a bánatban élsz? :D

Mifelénk már konkrétan elvitte a kerteket a víz (mondjuk mostanra teljesen mindegy, a termés már rég tönkrement, az összes gyümölcs rohad már a fán), a vonatok ma 50-70 perceket késnek, az utak ilyenek:

[link]

Az utcánkban térdig ér a víz/sár, karvastagságú ágakat és döglött patkányokat(!!) hord a zúduló víz mindenfele, és egész nap kint vannak valahol a tűzoltók.

Közben aggódok a szüleimért, akik máshol élnek, folyó mellett, hogy kell-e majd mennem hozzájuk homokzsákot pakolni. Nagyszüleimnek már oda az összes zöldségük.

Azt az ökörséget meg nem tudom, hogy honnan veszed, hogy károkról nulla hír érkezett, a katasztrófavédelmet végülis csak több, mint 200 esethez riasztották szerdáról csütörtökre.. (forrás: [link]

Miről beszélsz??

2019. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az ötös válaszoló elmebeteg, ne foglalkozz vele.
2019. máj. 30. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!