Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tömegközlekedés titeket...

Tömegközlekedés titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a sok rajta levő igénytelen, büdös ember pl

2019. máj. 30. 15:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Igénytelen ember még hagyján, de az öregek még rosszabbak, ha nem tolja át a lábadon a gurulós szatyrát, akkor beszélgetni akar mindenáron és besértődik ha te meg nem akarsz. Ha nem adod át a helyed vagy amikor átadod azon is besértődnek. Tömegben meg sok a zsebtolvaj. Drogosok a legrosszabbak mert azok kiszámíthatatlanok.
2019. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Tegnap három osztály szállt fel a reggeli csúcsban, mert osztálykirándulásra mentek. A sofőr is mondta, hogy ilyenkor különbuszt kéne bérelni, vagy mehettek volna csúcsidőn kívül amikor szinte üresek a buszok.
2019. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Utálom a tömegközlekedést de rá vagyok szorulva sajnos. Legidegesítőbb dolgok nekem: leül valaki mellém és hozzám ér, főleg a férfiak amikor szétteszik a lábaikat mert biztos akkora a műszere hogy nem fér el. Jön a nyanya, ezer hely van a buszon de neki pont az én helyem kell, az üvöltő kisgyerekek akikre rá nem szólna az anyjuk, ha valaki nem veszi le a hátizsákot belenyomja a pofámba vagy a hátamba. Úgy kb. minden zavar mert alapból idegesítenek az emberek.
2019. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
8%
Ez sajnos a legtöbb nagyvárosra jellemző, rengeteg utas mindenhol, főleg a guruló járműveken, sok a bliccelő hajléktalan sajátos "légkörrel", amit nehéz kibírni szárító csipesz nélkül az orrodon. Ez van, persze ezért a jelenlegi vezetést okolom. Az utolsó mondatért várom a zöld kezeket.
2019. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

A csövesek zavarnak legjobban, amikor a busz másik végéről is érzem őket.

Meg a másik ami zavar azok a kamu, viszont annál erőszakosabb kéregetők. Nyilván olyan emberek gyűjtenek a szegény beteg gyerekeknek, akik szerint "egy csicska g-ci" vagy, és "pusztítson el a rák", ha nem adsz pénzt. Hogyne...

2019. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Zavaró, de nem tudok mit tenni ellene, mert sajnos a jegyet/bérletet nem higiénia alapján adják. Pedig nem ártana. És most ne gyertek itt a beteg emberekkel, mert a többség igenis szimplán igénytelen és nem is hajléktalanokról beszélek, hanem sokszor csini ruhás, öltönyös irodistákról, fiatalokról, akiknek ott virít a kezében a méregdrága mobil, de egy fogmosás vagy dezodor már nem fért volna bele és társai.

Kedvencem még a kávé-cigi páros. Kávézom is, dohányzom is, de mégis vagyok annyira tekintettel, hogy nem a buszra szállás előtt nyomom el a csikket és kávé után min.egy mentolos cukrot bedobok.

2019. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Inkább vettem autót. Szóval nagyon. Munkahely felé egy buszon a hajléktalan szállóra igyekvő csövikkel, reggel hazafelé a suliba induló c-kal, gyp-s gyerekekkel, hazafele délután a csövik, c-k... Inkább fizetem az autót.
2019. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi sok szociálzavaros sznob fajankót, mint akik ide válaszoltak...
2019. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Engem az zavar, hogy többen állnak az ajtók előtt, a kocsi belseje meg üres, alig lehet tőlük beljebb menni, leszállni meg még rosszabb, van aki emiatt már fentmaradt.
2019. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Az unalomból gciskedő sofőröket nem láttam.


Péntek délután, kolihoz közeli megálló, tucatnyi bőrönddel felpakolt ember, zuhogó eső és a sofőr csak az első ajtót nyitja ki. Alapból késett több mint 5 percet, mire mindenki felszállt elől ráhúzott még ötöt.


Vagy a csőlátású sofőrök/ellenőrök.

100kg-os, kisebbségi úriember marékszámra köpködi szét a szotyi héjat az nem érdekes (lapított a szolgálatban levő ellenőr). Anyuka inni ad az óvodásnak, vagy egyetemista kiscsaj eszik 3 falatot mert émelyeg jön a bünti.


Megyeszékhelyek közt közlekedő távolsági busznál a kedvencem aki csak a szomszéd faluig megy de tolakszik, hogy elsőnek szálljon fel. Ez olyankor zavaró igazán amikor a busz típusa nem engedi az állóutast és te várhatsz egy órát a következőre, míg neki 5-10 perc múlva ment volna másik.

Autópályás járatokon meg szinte mindig van egy hülye aki nem ért meg két mondatot. Sofőr kinyitja az ajtót, elkiáltja magát, hogy Pályás busz következőnek csak xy városban állok meg. És fogadhatsz rá, hogy lesz olyan aki ott van, hallja, ennek ellenére felmászik a lépcsőn és jegyet kér zq közti városba. Majd duzzogva, puffogva lemászik.

2019. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!