Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tömegközlekedés titeket...

Tömegközlekedés titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a sok rajta levő igénytelen, büdös ember pl

2019. máj. 30. 15:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nekem az,hogy nem jàr rendesen mint Nèmeteknèl,meg elindul aztàn nyomkodja a barom a fèket allandòan,villamos is megindul ès egyből fèkez,ennek nem tudom mi az èrtelme.

Meg a heringparti amit utàlok.

2019. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Az új buszok és villamosok zavarnak, mert nincs állóhely. Ülni nem szoktam. Ami állóhely van, az a babakocsiknak van fenntartva. Ha pedig felszáll egy babakocsis, onnantól kész, valahogy mindenképpen belelógsz a másik szájába.


Mindenhol kétszemélyes ülőhelyek, hogy még kevesebb hely legyen. Faszi múltkor a nagy bőröndjét betette a folyosó közepére, és folyamat ciccegett, hogy arrébb kell húznia, mert az emberek fel-le szállnak.

2019. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ja, és pont ezért imádom, ha régi busz vagy villamos jön, tudom, hogy minden ajtó kinyílik, nem kell taperolni a koszos buszt, és bárhova állhatok.
2019. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nagyon zavar, undorom...

Büdös cipő, fing, ... Egyszerűen hányni is tudnék tőle

2019. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Metrón, villamoson nem, viszont az alacsonypadlós buszokon, ahol hátul kicsi a hely, ott igen, zavar a sok ember. Nem feltétlen a szag, hanem a helyzet.
2019. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Most a tömegközlekedés zavar, vagy az igénytelen emberek? A kettőnek nem sok köze van egymáshoz.
2019. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

a budapesti tomegkozlekedes egy kulon diplomamunka .


sok fovarosban eltem, mondjak hogy budapesten kivalo a tomegkozlekedes, ami reszben igaz, mert sok a busz, sok a villamos, gyakran jarnak, kulonosen a metro 3-4 percenkent egesz nap, ejszakai kozlekedes is rendezett


DE !!


a kozonseg katasztrofa... budapest bizonyos reszein ez hatvanyozottan igaz...


igenytelenseg netovabbja.... a sok citromba harapott fapofa, rengeteg gypsy.... idosek mosatlan hajjal, apolatlan ferfiak megbamulnak, hozzam torgoloznek...



nekem is van autom, pont ezert vettem, teljesen mas hazaerni eme tarsasag elkerulesevel


es nem kell hajat mosnom minden masnap.....

2019. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kettős érzés van bennem vele kapcsolatban.


Egyrészt nő létemre imádom a kötöttpályás járműveket, olykor szinte átszellemülök, ha meglátok egyet. Utazni is szeretek rajtuk, ha minél üresebbek és ha gyorsak.



Viszont a tömegközlekedés összességében mégis egy tortúra számomra. Budapesten vannak is olyan járatok, amiket hosszabb időtartam árán is elkerülök (4-es, 6-os villamos, 7-es buszok, fonódó villamos, lehetőleg a 2-es metró is) és nem tudom, mi lesz, ha álmaim melóját ezek vonalán találom meg valaha... szerintem bicaj / gyaloglás / roller.

Nagyon nehezen viselem a tömeget, azt, ha vadidegen emberek túl közel vannak; az elhasznált levegőt se bírom. Ezen felül egyre jobban idegesít a közlekedési kultúra hiánya.

2019. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Most a tömegközlekedés zavar, vagy az igénytelen emberek? A kettőnek nem sok köze van egymáshoz."


Dehogynem, a tömegközlekedésen össze vagy zárva velük.

2019. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18 és a csodálatos 3-as metrót kihagytad a felsorolásból?

Igazán nagy élvezet kánikulában aszalódni rajta légkondi nélkül, a metrópótlók különös világáról pedig egy regényt lehetne írni :)

2019. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!